На голову Новини Віктор Малиновський: Пенсіонери та соціально незахищені верстви населення – агенти ФСБ?

Віктор Малиновський: Пенсіонери та соціально незахищені верстви населення – агенти ФСБ?

170
0

 Прем’єр- міністр України Арсеній Яценюк фактично назвав пільговиків агентами ФСБ…

 Прем’єр- міністр України Арсеній Яценюк фактично назвав пільговиків агентами ФСБ…

 

Його меседж начебто був адресований східному регіоні, де ті, що організовували проросійські мітинги, сьогодні вимагають від уряду підвищення соціальної допомоги. Але, будьмо реалістами, в східній Україні живуть й щирі українці, яким також не вистачає мізерної пенсії, пільг інвалідам та матерям одиночкам.

До того, ж більшість соціально незахищених верств України обурені заявою прем’єр-міністра.

Ще нещодавно Яценюк загравав з виборцями, критикуючи «попередників» за недостатньо швидке підвищення соціальних стандартів життя українців, але, сівши у крісло Прем’єра, він радикально змінив точку зору відносно забезпечення державою соціальних гарантій своїм громадянам. І так, Арсеній заявив, що зараз про "соціалку" говорять люди, які брали участь у мітингах за "Новоросію". На думку прем’єра, таким чином Кремль змінив тактику дестабілізації ситуації в Україні.

"Їх план змінився. З політичної дестабілізації, сепаратистської ідеології, на соціальну та економічну дестабілізацію", – заявив Яценюк.

"І ті самі, які брали участь у мітингах "Новоросія, давайте до Росії ", вже починають розповідати про пенсії, зарплати, про соціалку – ті ж самі особи – агентура ФСБ", – резюмував глава Кабміну.

Ті, хто ще вчора вівся на популізм Яценюка, сьогодні здивовані тим, що добробут українців, їхню соціальну захищеність політик називає «дестабілізацією». Адже під словом «соціалка» мають на увазі зокрема й соціальні гарантії для військових, які сьогодні ризикують життям, пенсіонерів, багатодітних матерів, соціально незахищені сім’ї.

І це при тому, що ціни на продукти харчування та комунальні послуги ростуть. Аналіз статистичних даних за червень місяць дає підстави говорити про невтішну ситуацію з цінами на продукти в Україні. Здається, що влада відпустила ціни у «вільне плавання», повісивши на людей ще й тягар умов МВФ, за виконання яких Україна так ще й не отримала нічого конкретного, окрім чергової порції обіцянок. Згідно з підрахунками Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», ціни на борщовий набір в Україні за місяць зросли на 3%, а за рік і зовсім на 19%. У середньому по країні вартість овочів борщового набору в травні 2014 склала 14,21 грн. На третину подорожчали цибуля і капуста, морква додала в ціні 15%, буряк – 13%. Дуже хотілось би, щоб в контексті подібних заяв прем’єра влада прозвітувала про ті причини, що призвели до безконтрольності цін та стану перемовин з іноземними партнерами, на вимогу яких українці сьогодні вкотре змушені нести черговий фінансовий та соціальний тягар виключно на своїх плечах. Подібна «соціальна» політика здійснюється новою владою останні чотири місяці.

Обурені заявою Яценюка і рядові вінничани.

"Пенсіонери та малозабезпечені – агенти ФСБ? Переглядаючи сьогоднішню стрічку новин з подивом дізнався, що Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає: «Збільшення соціальних виплат в Україні вимагають агенти ФСБ Росії?..». Дивно, що цей високоповажний пан вважає своїх громадян – пенсіонерів, малозабезпечених – які в цей непростий час з останніх сил стараються вижити, агентами ФСБ…
Отже, чого чекати далі?….

Нам, звичайним пересічним громадянам – нічого доброго! А от владі варто чекати повернення учасників АТО, які пройшовши війну, будуть вимагати у них пояснення за всю ту їхню злочинну бездіяльність, байдужість та корисливість, адже комусь війна, а комусь мати рідна. От тільки втекти буде ніколи і нікуди!

Слава Україні!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я