На голову Новини Віктор Малиновський: "Нас дістало, що влада не хоче чути голосу народу…" ...

Віктор Малиновський: "Нас дістало, що влада не хоче чути голосу народу…" ВІДЕО

175
0

 Ми з вами маємо чітко зрозуміти, що сьогодні ведеться боротьба не за Європу, НАТО чи США. Нам просто набридло жити в лайні!

 Ми з вами маємо чітко зрозуміти, що сьогодні ведеться боротьба не за Європу, НАТО чи США. Нам просто набридло жити в лайні!

Нас дістало, що влада не хоче чути голосу народу або робить вигляд, що його не чує. Нас дістало, що на шкільних стадіонах будують багатоповерхівки (школа №18, №19)! Нас дістало, що бажання вінничан бачити Пророка Нації – Тараса Шевченка на Театральній тупо ігнорується нашим мером. Нас дістало, що ЖЕКи нас грабують; що вся влада корумпована: куди не звернись, всюди встановлено розцінки. Починаючи з народження людини і закінчуючи її смертю. Суцільні хабарі. Малий та середній бізнес знищений. Народ живе в бідності.

Ці причини стали основним поштовхом для Майданів. Саме це беззаконня та відсутність світлого майбутнього зробило юних хлопців та дівчат радикально налаштованими, зробило їх революціонерами й змусило їх штурмувати вінницьку облраду. Ви, напевно, чули, що юнаки закликали приєднуватись до їхньої штурмової бригади усіх, кому немає чого втрачати… То як це? Як ми могли допустити до цього? В 21 столітті, в цивілізованому суспільстві… наші діти вважають, що їм вже немає чого втрачати!?

Українській владі, і в першу чергу нашим вінницьким можновладцям, має бути соромно, що ми до такого дожились! То хіба партія Гройсмана має називатись Совістю? Вона Сором України, а не Совість! Бо ганьба такій владі, чий народ вважає, що вже все втратив й гіршого вже просто бути не може!

Майдани і захоплені облради – це своєрідний пошук вирішення тих проблем, в які всю Україну загнала влада, чиновники та політики, що загралися.

Сьогодні Майдани продовжують стояти, бо вимагають повного перезавантаження Верховної Ради та дострокових перевиборів Президента. І я думаю, що ця вимога буде виконана в повному чи частковому обсязі, однак чи буде з цього толк?

Ви впевнені, що той чи ті, хто прийде до влади не спокуситься гроші, які течуть там рікою?

Чи не залишаться їхні обіцянки нашою рожевою мрією? Чи стане нам краще жити з новою владою?

Життя нас навчило, що нас обманюють політики та люди, які попадають в політику.

Тому ми ГО «Голос народу» вважаємо, що єдиним виходом із цієї критичної ситуації є створення територіальних громад, які не лише формуватимуть свою владу, але й контролюватимуть її.

Для цього потрібно, щоб ми сьогодні на нашому Майдані обговорили і прийняли загальне рішення про створення територіальної громади .та зобов’язали народних депутатів прийняти закон про відзив депутатів всіх рівнів та голів селищних ,районних ,міських рад і територіальна громада щоб мала право обирати своїх губернаторів, суддів, прокурорів, міліціонерів…, а в разі їх недобросовісного відношення до роботи – відізвати їх…

 

 

Детальніше у відео
 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я