Новини Віктор Маліновський: Хто замовляв люстрацію Кузьмишина?

Віктор Маліновський: Хто замовляв люстрацію Кузьмишина?

203
0

 Гучна акція-протесту з головною вимогою – відставка голови Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталія Кузьмишина, відбулась вчора під стінами вінницького ВААСу.

 Гучна акція-протесту з головною вимогою – відставка голови Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталія Кузьмишина, відбулась вчора під стінами вінницького ВААСу.

З усього було видно, що акція добре спланована: кольорові плакати із зображенням Кузьмишина, його опудало – символ суді-корупціонера, шини, музика і навіть жовто-блакитні кульки… продумано все до дрібниць – одразу зрозуміло, – організатори не місцеві.

Зрозуміло ще й тому, що активісти не вгадали з часом проведення цієї акції – головний «винуватець» влаштованої шоу-програми Віталій Кузьмишин у відпустці.

Київська автогромада, так назвали себе пікетувальники, приїхала «люструвати» головного суддю, бо мовляв, самі вінничани попросили. Хоча, судячи з усього, вінничани й не знали, що така акція буде відбуватись.

Преса «підтягувалась» до адмінсуду ближче до 10.00 години, що свідчить про те, що вони не були заздалегідь повідомленими. Місцевого люду не була, а громадські організації, в тому числі й колеги Київської автогромади – Вінницький автомайдан, взагалі дізнались про цю акцію по її завершенню.

Все це наштовхує мене на думку, що замовником цієї акції стала колишня вінницька, а тепер київська влада, з метою тиску на судів, які не завжди «потикають» провладним забаганкам.

Нам відомо, що наразі в адмінсуді розглядають резонансну справу по забудові шкільного стадіону, де корупціонери від влади мають заробити понад 1 мільйон доларів США. В цьому ж суді розглядається справа по ТОВ «ЖЕО», де останні мають відшкодувати вінничанам 5,5 надлишково сплачених млн. гривень; також справа по пам’ятнику Тарасу Шевченку… Цей же суд розглядає всі справи між вінничанами і комунальною мафією нашого міста…

Тому я впевнений, що ця акція, не що інше, як тиск на голову адмінсуду Віталія Кузьмишена, для того щоб він приймав в цих та інших справах рішення на користь чиновників-корупціонерів. Трохи згодом ми станемо свідками того, як саме подіяв цей тиск на суд, все буде залежати від законності цих рішень.

P.S. Хочу попередити, якщо ж ці рішення будуть прийняті суддями адмінсуду все таки з порушенням Закону України, то вони відчують на собі справжній народний гнів. Як тоді судді будуть дивитися в очі вінничанам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я