На голову Новини Викрадення Гончаренко виявилося інсценуванням СБУ

Викрадення Гончаренко виявилося інсценуванням СБУ

165
0

Історія з викраденням нардепа Олексія Гончаренка виявилася інсценуванням СБУ.

За версією спецслужби, замовлення на викрадення Олексія Гончаренка нібито дійсно був – його зробив депутат райради села Лиманське Олександр Кушнарьов – його син загинув 2 травня 2014 року в Одесі в Будинку профспілок в Одесі. І, швидше за все, це була помста за сина, пише Голос народу з посиланням на Страна.

“Виконавці повинні були викрасти Гончаренко, засліпити його і перебити ноги. А потім викинути десь у дороги. СБУ заздалегідь отримала інформацію про підготовку викрадення. Потім зробили інсценування з викраденням – відео показали замовнику викрадення – Кушнарьову. Після того, як замовник переконався в тому, що замовлення виконане, він оплатив замовлення виконавцям. Таким чином, докази були отримані “, – пояснив” лава СБУ Одеської області Сергій Батраков.

Зараз, за ​​заявою глави одеського управління СБУ, нардеп Олексій Гончаренко живий і здоровий.

Цікаво, що сайт “Думська” (належить Гончаренко), який першим розмістив інформацію про викрадення нардепа, пізніше (вже після виступу правоохоронців) написав: “дезінформація про викрадення Олексія Гончаренка була поширена” Думській “на прохання правоохоронців. Ми приносимо свої вибачення читачам”.

А тим часом, в соціальних мережах користувачі вже почали жартувати з цього приводу.

Фото Дмитрия Коваленко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я