На голову Новини ВИКОНКОМ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ ПОВИНЕН НАВЕСТИ ЛАД У ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІЙ СФЕРІ МІСТА

ВИКОНКОМ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ ПОВИНЕН НАВЕСТИ ЛАД У ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІЙ СФЕРІ МІСТА

155
0

Міська влада Вінниці старанно намагається дезінформувати громадян про реальну ситуацію в житлово-комунальній галузі. Рішення судів, Антимонопольного комітету, Міністерства ЖКГ, та інших державних інституцій намагаються приховати від громади та виставити як «нікому не потрібний здобуток» Незалежної профспілки «Голос народу». Та виявлені факти брутального обкрадання вінничан на мільйони гривень не вдасться замовчати, а перерахунок протизаконно здертих грошей все одно доведеться зробити. І це все чіткіше розуміє міський голова Вінниці.  З метою чергового спростування міфів, які так старанно нав’язує нам комунальна мафія Вінниці, наведемо дані з офіційного сайту Антимонопольного комітету України та текс інтерв’ю з головою Антимонопольного комітету Вінницької області.

Міська влада Вінниці старанно намагається дезінформувати громадян про реальну ситуацію в житлово-комунальній галузі. Рішення судів, Антимонопольного комітету, Міністерства ЖКГ, та інших державних інституцій намагаються приховати від громади та виставити як «нікому не потрібний здобуток» Незалежної профспілки «Голос народу». Та виявлені факти брутального обкрадання вінничан на мільйони гривень не вдасться замовчати, а перерахунок протизаконно здертих грошей все одно доведеться зробити. І це все чіткіше розуміє міський голова Вінниці пан Гройсман. Про це свідчить і замах на Почесного голову «Голосу народу» Віктора Малиновського, який стався 2 липня у під’їзді його власного будинку.

З метою чергового спростування міфів, які так старанно нав’язує нам комунальна мафія Вінниці, наведемо дані з офіційного сайту Антимонопольного комітету України та текс інтерв’ю з головою Антимонопольного комітету Вінницької області М. Слободянюком.
 

В рамках відповіді на ряд брехливих публікацій в провладних ЗМІ, наводимо інформацію і з офіційного Інтернет – сайту Антимонопольного комітету України від 3 червня 2011 р.:

 

ВИКОНКОМ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ ПОВИНЕН НАВЕСТИ ЛАД У ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІЙ СФЕРІ МІСТА

 

Вінницький апеляційний адміністративний суд підтвердив правомірність рішення Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, яким зобов’язано виконавчий комітет Вінницької міської ради припинити антиконкурентні дії на ринку житлово-комунальних послуг.

 

Суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги виконкому та залишив без змін постанову Вінницького окружного адміністративного суду, якою визнано рішення Відділення правомірним.

 

У грудні 2010 року Відділення зобов’язало виконком Вінницької міської ради припинити антиконкурентні дії на ринку житлово-комунальних послуг.

 

Так, виконком затвердив типовий договір щодо надання житлово-комунальних послуг, положення якого не відповідали вимогам Закону України «Про житлово-комунальні послуги», а також – нові тарифи на зазначені послуги без перевірки їх економічного обґрунтування. В той же час, виконком не погодив вартості окремих складових тарифу на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, переліку та вартості додаткових платних послуг.

Така поведінка виконкому створила умови для вчинення учасниками цього ринку порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

 

Та текст інтерв’ю з Головою територіального відділення Антимонопольного комітету України у Вінницькій області Миколою Слободянюком надрукованим в газеті «20 хвилин» від 20 липня 2011 р. за авторством Павла Горбанського.

 

Міська влада програла суд

Ринкові відносини передбачають конкуренцію. А коли її немає? Тоді страждають споживачі. Їм не надають якісні послуги, завищують тарифи.
Антимонопольний комітет розпочинає серію перевірок порушень конкурентного законодавства у сфері адміністративних послуг, житлово-комунального господарства і продуктів харчування.
 

У січні на офіційному сайті Антимонопольного комітету України з’явилася інформація про те, що виконком Вінницької міської ради затвердив типовий договір щодо надання житлово-комунальних послуг з порушенням чинного законодавства. Чим завершилась ця справа?

– Вінницька міська рада має намір подавати касацію на рішення Вінницького апеляційного адміністративного суду щодо порушень, виявлених під час перевірки Вінницьким територіальним відділенням Антимонопольного комітету України чинності запровадження типових договорів на житлово-комунальні послуги у місті.

Була також інформація щодо зловживань у цій сфері…

– Щодо інформації про факти антимонопольних зловживань у сфері житлово-комунальних тарифів у Вінниці можу сказати ось що: перевірку ми проводили на виконання доручення Кабінету Міністрів відповідно до листа з Адміністрації Президента. Територіальне відділення Антимонопольного комітету України своїми рішеннями (від 22 грудня 2010 р. №84-рш) зобов’язало виконавчий комітет Вінницької міської ради припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Це рішення було оскаржено міською радою у судовому порядку. Але Вінницький окружний адміністративний суд, а потім Вінницький апеляційний адміністративний суд п’ять пунктів із шести нашого рішення залишили без змін. Таким чином, постанова Вінницького окружного адміністративного суду від 23.03.2011 р. набрала законної чинності.

У затвердженому виконкомом типовому договорі не передбачено надання затвердженого рішенням органу місцевого самоврядування тарифу, його структури, періодичності та строків надання, не вказано прав споживача щодо внесення змін на розмір плати. Споживача зобов’язано здійснювати ремонт обладнання, яке вийшло з ладу не з його вини. Передбачено, що виконавець послуг має право на внесення змін до тарифів без погодження зі споживачем, відсутні розділи щодо порядку розв’язання спорів тощо.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я