На голову Новини Військові найбільше потребують систем протиповітряної оборони, – Генштаб

Військові найбільше потребують систем протиповітряної оборони, – Генштаб

94
0

У Генеральному штабі заявили, що військові найбільше потребують систем протиповітряної оборони та приладів нічного бачення. 

Про це повідомив начальник Генерального штабу, Головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко, – передає Еспресо.

У плані забезпечення ЗСУ військовим обладнанням, він зазначив, що у військових є достатня кількість озброєння за допомогою якого можна ефективно протистояти агресії ворога.

«Дуже важливим є питання матеріальної допомоги. Це і озброєння, і військова техніка. Особливо це стосується систем протиповітряної оборони – це одне з болючих питань для Збройних сил і для захисту нашої держави. Також гострим залишається питання відбудови і потім розвитку військово-морського флоту», – зазначив Муженко.

Найбільше проблем пов’язано з постачанням систем контрбатарейної боротьби, систем радіоелектронної боротьби, систем для боротьби з танками та приладів нічного бачення. У подоланні дефіциту зі зазначеним озброєнням і технікою повинен допомогти промислово-оборонний комплекс України та країни-члени НАТО. 

zik.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я