На голову Новини Війни олігархів: клан Кучми поновив наступ на Ігоря Коломойського

Війни олігархів: клан Кучми поновив наступ на Ігоря Коломойського

126
0

Віктор Пінчук продовжує у Лондоні судитися з Ігорем Коломойським.

Юристи Віктора Пінчука звинувачують Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова у причетності до вбивств, передає The Telegraph.

Звинувачення було оголошене учора, 4 грудня, на першому засіданні за даним позовом у Верховному суді Лондона. Адвокати Пінчука звинувачують власників ПриватБанку у тому, що в 2004 році вони порушили контракт на суму 2 млрд британських фунтів ($ 3 028 000 000), чому передувала серія вбивств. Один з адвокатів, Сергій Карпенко, стверджує, що Коломойський погрожував йому на зустрічі у 2003 році, а через чотири дні був жорстоко побитий його помічник. Ще через місяць напали вже на самого Карпенка.

Юристи Пінчука заявляють, що нападники пов’язані з особистим охоронцем Коломойського Сергієм Нікітіним. Вони стверджують, що мають запис розмови, на якій український прокурор визнається у обіцянці хабара від Коломойського у обмін на закриття розслідування про його передбачуваної ролі в сюжеті про вбивство.
Коломойський заперечує причетність до незаконної діяльності.

Як повідомляє Telegraph, повноцінний судовий процес почнеться у січні 2016 року. Судові витрати можуть перевищити 50 млн фунтів.

Нагадаємо, на початку жовтня повідомлялося, що Пінчук і Коломойський уклали мирову угоду, яку зафіксував суддя Лондонського арбітражного суду. Коломойський зобов’язався віддати Пінчуку частину грошей, “затиснутих” ним у загальному феросплавному бізнесі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я