На голову Новини Війну проти України Росія готувала з 2003 року, заявив екс-радник Путіна Ілларіонов

Війну проти України Росія готувала з 2003 року, заявив екс-радник Путіна Ілларіонов

178
0

Президент Росії Вова Путін марить ідеєю нового імперського об’єднання України, Білорусі та Грузії “під СВОЄ єдине крило”, яким хоче керувати!

Таку думку в інтерв’ю висловив екс-радник президента Путіна (2000-2005 роки), нині співробітник Інституту Катона (США) Андрій Ілларіонов.

“Грузинську війну готували з 1999 року. Просто я займався аналізом. Українську війну готували з 2003 року. Захоплення Криму – це дрібне питання відносно всегрузинського. Тому що головна ціль всіх цих військових дій на всіх рівнях і конвенціональними методами, і гібридними – встановлення контролю над Україною, над Києвом. Крим в даному випадку і Донбас є окремими випадками”, – розповів Ілларіонов.

Як приклад він навів ситуацію з островом Тузла у 2003 році, яка стала однією з перших спроб. А також “лінгвістичну” війну проти України у 2004 році.

Росія не готова до повномасштабного вторгнення в Україну і захоплення хоча б Лівобережної її частини. Однак її військо на кордоні цілком достатньо для окупації Луганської та Донецької областей.

Колишній радник президента Росії Володимира Путіна Андрій Ілларіонов висловився і щодо можливого подальшого розвитку подій:

“Проведений аналіз військових дій Кремля показав, що стосовно України повномасштабне військове вторгнення Путін ніколи не планував. Сил, зосереджених Москвою на російсько-українському кордоні, від Брянська до Таганрога, було абсолютно недостатньо для повномасштабного вторгнення в Україну. У березні-червні 2014 року розвідка повідомляла про 30-40 тисяч військовослужбовців, розміщених уздовж більш ніж тисячокілометрового кордону. Щоб провести серйозну операцію по захопленню і стійкою окупацією Східної, Південної або Лівобережної України, потрібно угруповання чисельністю не менше одного мільйона людей. Таких сил на російсько-українському кордоні протягом останніх трьох років ніколи не було”, – заявив Андрій Ілларіонов.

Відтак, на думку Ілларіонова, поки Росія не почне накопичувати поблизу українського кордону хоча б кількасот тисяч військових, повномасштабного наступу в Україну не буде.

Диверсії – можливо, терористичні акти – не виключено, підривні дії – гарантовано,
– підсумував Андрій Ілларіонов

Нагадаємо, раніше було опубліковано відео, на якому показано, як до кордонів з Україною в Ростовській області росія стягує чималу кількіст нових танків…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я