На голову Новини Війна Сакварелідзе: Давид проти Голіафа або чого бояться зомбі-прокурори

Війна Сакварелідзе: Давид проти Голіафа або чого бояться зомбі-прокурори

197
0

Стара прокурорська братія, яка звикла до корупційної системи, з усіх сил намагається чинити опір процесу реформування, який невблаганно повинен стерти прогнилу основу української прокуратури назавжди.

Схоже, Давид Сакварелідзе робить дійсно велику реформу в прокуратурі. І щось підказує, що його робота зараз – найважливіше для інвестиційної привабливості України. І це розуміють не тільки в Україні. Говорить про це той рівень опору, який чинить система. Про це пише на блогерській платформі Site.ua Сергій Фурса, передають Патріоти України. І прокурори знову роблять “Атаку зомбі”, заздалегідь приречене на провал наступ, з метою реформу цю зірвати. Забавно, що прокурори самі не вірили, що за них візьмуться всерйоз. І надто пізно реагують.

Це прекрасно, що вони вірять, що все залишається як колись. Тут нам дуже допомагають розмови про Зраду. Потім їх легше застати зненацька. Адже якщо ДАІшники чинити опір не могли, то прокурори – дуже навіть. Цікаво, скільки ж фінансових ресурсів може згенерувати прокурорська братія щоб не втратити потік … Тепер їм не сподобалися тести. Мабуть, не знайшли в них знайомих слів. І ключових питань. Зокрема, Давид Сакварелідзе і Ко чому щось упустили ключовий кластер питань “перебуваєте ви в родинних зв’язках з …”.

Що, звичайно ж, не може не викликати обурення всіх заслужених прокурорів України. Більш того, немає основного питання “Скільки?” і примітка, у вигляді адреси, куди це “Скільки” треба було б занести. Це повністю суперечить юридичній практиці в Україні. Побажаємо удачі Давиду. У його битві з потворним Голіафом української прокуратури. І порадіємо, що коли його атакують зомбі-прокурори (вони ж дійсно все на одну морду), то відповідь приходить з посольства США. Швидкі і різкі. Для тих, хто не розуміє з першого разу…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я