На голову Новини Відзавтра тарифи на тепло для бюджетників і бізнесу значно зростуть

Відзавтра тарифи на тепло для бюджетників і бізнесу значно зростуть

147
0

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на засіданні 2 грудня планує підвищити тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення).

Про це йдеться у проекті постанови комісії, розміщеній на сайті НКРЕКП.

Зокрема, тариф на теплову енергію для потреб бюджетників планується підвищити на 21,74% – з 1104,97 грн/Гкал до 1345,15 грн/Гкал. Теплова енергія для потреб інших споживачів подорожчає на 22,38% – з 1000,71 грн/Гкал до 1224,72 грн/Гкал. Водночас тарифи на тепло для релігійних організацій лишаються незмінними.

Як пояснили у НКРЕКП, зміна тарифів може проводитись за обставин, що впливають або можуть вплинути на результати діяльності ліцензіата в період регулювання, а саме зміна протягом строку дії тарифів величини окремих витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності.

Іншим проектом постанови комісії пропонується також підвищити тарифи на централізоване постачання гарячої води для бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення). Наприклад, у Києві, де послуги за гарячого водопостачання здійснюють ПАТ “Київенерго”, ТОВ “Єврореконструкція” та ТОВ “Теплопостачсервіс”, гаряча вода для бюджетних установ і підприємств подорожчає в середньому на 20,2%, а для релігійних організацій – на 0,23%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я