На голову Новини Відтепер координатором по збору коштів на пам’ятник Тарасу Шевченку стане губернатор Анатолій...

Відтепер координатором по збору коштів на пам’ятник Тарасу Шевченку стане губернатор Анатолій Олійник?

205
0

Нещодавно, Вінницький міський суд задовільнив позов ГО «Вінниччина вшановує Тараса Шевченка» до міської ради. Ключовим питанням позову стало встановлення пам’ятника Кобзареві на площі Театральній.  

 Нещодавно, Вінницький міський суд задовільнив позов ГО «Вінниччина вшановує Тараса Шевченка» до міської ради. Ключовим питанням позову стало встановлення пам’ятника Кобзареві на площі Театральній.  

Після успішного судового процесу громадська організація активно взялась проводити збір коштів на встановлення вищезгаданого пам’ятника.
Так, на засіданні круглого столу, з нагоди 100 днів роботи голови вінницької ОДА Олійника А.Д., керівник громадської організації Віктор Малиновський попросив Анатолія Дмитровича стати куратором збору народних коштів на народний пам’ятник.

 

 

В той же час листи із подібними проханнями були роздані очільникам районних рад, що приїхали на зустріч до губернатора.

– Якщо, хоча б кожна десята людина області дасть на пам’ятник бодай одну-дві гривні, то ми швидко назбираємо потрібних 800 000 гривнів. – розповіла журналістам активіст ГО «Вінниччина вшановує Тараса Шевченка» Валентина Іванішина. – Для кожного з нас кілька гривень – це незначна сума, яку з легкістю можна віддати на гарну справу, а саме – увіковічення такої визначної для України людини, як Тарас Григорович.

– Ми об’єднались з 24 громадськими організаціями в одну і створили «Вінниччина вшановує Тараса Шевченка». Зробили це для того, аби все ж таки поставити на гідному місці – в центрі Вінниці, гідний пам’ятник Великому Тарасу. А сьогодні, коли вже пройдено такий великий шлях: проведення конкурсу та затяжні судові процеси, ми просто не маємо морального права підвести громадськість Вінниччини, яка хоче бачити Тараса саме на Театральній. Ми будемо стукати в кожні двері, будемо їздити в кожне містечко й село… та ми назбираємо потрібну суму. – поділився своїми планами ще один активіст, координатор громадської організації Валерій Козяк. – Ви маєте знати, що роблячи свій невеликий внесок в встановлення пам’ятника, ви назавжди залишитись в пам’яті міста.

 

Між тим, присутні активно відгукнулись на пропозицію по збору коштів на народний пам’ятник Тарасу Шевченку. Тому, буквально за кілька хвилин, до благодійної скриньки було вкинуто 1243 грн. Гарний старт для гарної справи. Далі про надходження коштів ми будемо детально повідомляти на нашому сайті.

 

Андрій Маєвський

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я