На голову Новини «Відсутність перших осіб країни на відзначенні річниці Революції Гідності – це маркер...

«Відсутність перших осіб країни на відзначенні річниці Революції Гідності – це маркер того, що відбувається між владою та суспільством», – політолог

210
0

Річниця Майдану перестала бути всеохоплюючим святкуванням хоча б для учасників Майдану, вважає Бортнік.

Відсутність перших осіб країни на вчорашньому відзначенні річниці Революції Гідності це маркер того, що відбувається між владою та суспільством. Таку думку в коментарі власному кореспонденту UAINFO висловив директор Українського інституту аналізу і менеджменту політики Руслан Бортнік, повідомляють  Патріоти України.

Він нагадав, що на відміну від попередніх років, ні Президент України Петро Порошенко, ні Генеральний прокурор України Юрій Луценко, ні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман не вийшли до людей в процесі відзначення річниці Революції Гідності та «публічно не продемонстрували своє ставлення до подій Майдану».

«Президент, щоправда, зробив заяву – відеозапис. Але на мою думку, тези, які він озвучував, суттєво відрізнялися від тих, що звучали попереднього року. Рік тому Президент сказав, що революція не завершена і завершиться лише після того, як будуть досягнуті цілі Майдану: поборена корупція, втілена євроінтеграції тощо. Сьогодні риторика Президента інша. Мені здалося, що перші особи країни не були на Майдані, бо боялися вийти до людей. І те, що вони не вийшли – маркер того, що відбувається між владою та суспільством», – вважає політолог.

А те, що відбувалося вчора, зауважує Р.Бортнік, «випускання пару з постановочними, провокаційними моментами».

«На жаль,події Майдану останнім часом перетворилися на площину для піару правих і праворадикалів. Річниця Майдану перестала бути всеохоплюючим святкуванням хоча б для учасників майдану. Але гарячіше буде у 20-х числах лютого, коли відзначатимемо річницю розстрілу на Майдані», – підкреслив політолог.

Р.Бортнік прогнозує, що ігнорування першими особами країни подій до річниці Майдану матиме серйозний вплив на підготовку протестних акцій у лютому. «Влада зробила ще гірше», – підкреслив політолог.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я