На голову Новини Відмова від оплати комуналки:що треба знати

Відмова від оплати комуналки:що треба знати

120
0

Економічні та суспільно-політичні процеси в нашій країні показують: якщо ми хочемо змінити ситуацію, іншого виходу, крім як масово заявити про свій протест, немає. Якщо Ви незгодні з тарифами на газ, тепло та гарячу воду, які є абсолютно економічно необґрунтованими, якщо Ви не хочете дарувати монополіям з власної кишені від 50 % до 100% від доходу своєї сім’ї, вихід один – не платити!

Масове ненадходження коштів на рахунки монополістів-постачальників послуг стане для них неабиякою проблемою. Давайте влаштуємо владі шокову терапію, аналогічну тій, яку вона організувала нам з Вами! Революцію у сфері житлово-комунального господарства ми повинні робити власними руками, бо інакше й надалі будемо отримувати неякісні послуги за нечувані завищені кошти, аж поки «комуналка» не витягне в нас абсолютно всі заощадження, пише Публічний аудит.

У методичці ви дізнаєтеся:

✓ У якому випадку можуть накласти арешт на Ваше майно?
✓ Чи є обов’язковим типовий договір про надання комунальних послуг, яку роль він відіграє, коли справа доходить до суду?
✓ За яких умов Вас можуть відключити від мереж?
✓ Що таке реструктуризація заборгованості, наскільки вона вигідна та що для неї потрібно зробити?
✓ Як відбувається примусове стягнення заборгованості через суд?
✓ Судовий наказ: що це, які загрози несе та як його скасувати?
✓ Що робити у випадку, якщо Ви отримали позов до суду?
✓ Що таке позовна давність, і як її застосовувати?
✓ Як добитися перерахунку суму заборгованості?

Скачуйте за посиланням: http://publicaudit.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/Nesplata-za-ZHKP-shho-potribno-znati-Metodichnij-posibnik.pdf

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я