На голову Новини Відмінити пенсійні привілеї для колишніх? Ні, як можна!

Відмінити пенсійні привілеї для колишніх? Ні, як можна!

127
0

23 грудня 2016 року, ще до депутатських канікул, Верховна Рада розглядала запит народного депутата Юрія-Богдана Шухевича до Президента України щодо зняття грифа «опублікуванню не підлягає» та скасування усіх засекречених нормативно-правових актів Президента України, якими встановлені незаконні пенсійні привілеї для колишніх народних депутатів УРСР і СРСР, колишніх перших секретарів обкомів Компартії України тощо та членів їх сімей, котрим обчислюють пенсії, виходячи з посадового окладу міністра Кабінету Міністрів України.

Чим, на вашу думку, закінчилось це голосування? Невже вирішили депутати зобидити колишніх комуністів, комсомольців, діячів усіх мастей? Ні, звичайно. З 280 не голосували 212, утримався один. «За» були 67. Рішення не пройшло повідомляє gorod.cn.ua

Воно й не дивно. Гляньте навкруги — майже всі колишні діячі, так звана номенклатура, ще не пенсійного віку, надійно влаштовані. Той радник, той помічник, той очолює якусь привабливу контору, де кредити видають. Усі пригріті. Хіба що вже якийсь зовсім невдаха. Діти, якщо не за кордоном, управління очолюють. Гроші отримують, і немалі. Люстрація комуністів? Та не смішіть.

Як же наші молоді депутати, вихідці з Чернігівщини? Серед тих, що «за», чи серед тих, хто оберігає стару систему?

Гляньмо на поіменне голосування. Олег Дмитренко та Олександр Кодола голосували «за».

Не голосували: Анна Романова, Василь Амельченко, Олег Купрієнко (як, до речі, і їх партійний лідер Олег Ляшко. Виходить, не підтримали однопартійця Шухевича), Валерій Дубіль, Сергій Березенко, Валерій Давиденко. Максима Микитася взагалі не було на засіданні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я