На голову Економіка ” Відлуння корупції “!

” Відлуння корупції “!

4213
0
Зображення може містити: 1 особа, костюмЗвільнення члена правління Національного банку Романа Борисенка стало сюрпризом для багатьох корумпованих чиновників. Як відомо, парафія колишнього депутата НБУ не тільки кадрові, а й економічні питання.
Чутки та опубліковані факти про ролики та корупцію – це дитяче лепет. Головний кадровий посібник ” банківського регулятора сформував набагато товстіший кормушки – він бачив нерухомість Національного банку.
Апетит Борисенка на нерухомість прийшов після того, як він продав структуру банкрутського забудовника Максима Микитаса, ТОВ ” Укрбуд Розвиток ” в самому центрі Печерська за 112,6 млн грн. Вартість цієї квартири елітна висота до аукціону ‘ ‘ успішного ‘ ‘ ‘, проведеного Борисенко, була більш ніж вдвічі високою-258,3 млн грн. Куди поділася різниця 146 мільйонів – не важко здогадатись.Максим Микитась не смог внести залоговую сумму и ему удалось избежать ареста - новости Украины - 112 Украина
Угода з Мікітасом була тільки початком, адже Національний банк отримав багатий спадок нерухомості від співучасника мертвих банків. Каламутити керівництво цієї спадщини і стало головною кормушкою персоналу Борисенка. Дивна монопольна співпраця між НБУ та єдиним підрядником для ремонту та відновлення об ‘ єктів нерухомості – від санаторій до адміністративних будівель та освітніх будівель.
Але інші об ‘ єкти нерухомості НБУ набагато цікавіші. Будівля Університету банківської справи НБУ в самому серці Подолу – на вул. Андреевській, 1/1. Він теж око поклав і хотів покласти руку перед звільненням: в банківських колах вже стало легендою, як голова НБУ Борисенко змусив університет щорічно принижувати з принизливим гуманним, щоб будівля залишалася за банківським університетом.
Борисенко сподівався реалізувати схему прекрасного ‘ ‘ відвалу ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ згідно з ‘ ‘ баченням та місією ‘ ‘ ‘ НБУ.
Це все було просто приказкою. Справжня жахлива казка – про офіс Одеської територіальної адміністрації НБУ: будівля вже давно порожня – Національний банк покинув регіональні підрозділи. Одеса вже багато років просить надати історичну будівлю в самому центрі міста на Дерибасівській 11 для міського архіву. Цю ідею підтримали обласна адміністрація та Державна служба України. Одесса | улица ДерибасовскаяТут не було…
Спочатку Борисенко публічно заявив, що будівля вартістю десятки мільйонів доларів буде продана. Потім концепцію змінили – мова йшла про оренду. Але й ця схема не підійшла до НБУ. Одеські журналісти та ЗМІ давно відкрито: будівлю Одеської терористичної адміністрації НБУ в рамках місії та відвідування Борисенка планували купити собі, або дешево продати інші Мікітас і отримати свою різницю.
Одеса могла стати лише першою ластівкою – тестовий бал для роботи масштабної схеми Борисенка. Пам ‘ятаймо, що у НБУ десятки об’ єктів, схожих на будівлю в Одесі в центральних областях кожного регіонального центру України. ” Обприскував ” ця ферма коштувала сотні мільйонів доларів і була головною ‘ ‘ місією та візитом ” НБУ Борисенко.
До речі, ЗМІ вже витік інформації, що сумнівна бурхлива діяльність ‘ ‘ кадрових ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘ ‘. Борисенко не може дати чітких відповідей на багато питань. А це означає, що просте звільнення від НБУ стало для нього меншим злом, ніж результати повного розслідування.
#влада #борисенко #микитась #корупція