На голову Новини Відкрите звернення до губернатора Вінниччини Валерія Коровія (ВІДЕО)

Відкрите звернення до губернатора Вінниччини Валерія Коровія (ВІДЕО)

137
0

Вінницька громада вкрай стурбована інформацією стосовно підвищення тарифів на газ та електроенергію.

Вінницька громада вкрай стурбована інформацією стосовно підвищення тарифів на газ та електроенергію.

 

 

 

Ми знаємо, що з 1 квітня 2015р.НКРЄ затвердило підняття тарифів на газ та електроенергію, але для цього немає ніяких потреб і можливостей. Нам нав’язують думку, що МФВ вимагає підвищення тарифів – це «чиста брехня», вони просять всього на всього збалансувати прибутки та видатки Нафтогазу.

Підняття тарифів призведе до того,що опалення в однокімнатній квартирі коштуватиме 900,00 грн в 2-х кімнатній квартирі – 1500 грн, 3-х кімнатних – більше 2000 грн. Це в той час, коли у людей пенсія 1 200 грн., мінімальна з/п 1 218 грн, тобто це призведе до того, що люди не зможуть сплачувати за комунальні послуги, а отже будуть рости борги.

 

 

Підвищення тарифів матиме негативний вплив на малий та середній бізнес, який й так на сьогоднішній день ледь виживає і також не в змозі сплачувати по таким тарифам, та й великий бізнес, який буде заздалегідь в невигідних конкурентних умовах, не зможе поставляти на експорт товари, а це надходження валюти в Україну та робочі місця.

 

В той же час фінінспекція робила перевірку Нафтогазу за 2014 рік і знайшла схеми розкрадання коштів( приклад: тільки по одні операції. перераховано 380 млн. грн..до фірми "бабочки", звісно вона ніяких послуг не надавала, 2. Приклад:витрачено на поточний ремонт джипу Нафтогазу 980 000 грн., новий з автосалону коштував дешевше в 2014 році ), тому треба ініціювати проведення перевірки Нафтогазу та Енергоатому.

Окрім того, як приклад, «хтось» хоче монополізувати енергоринок України і заробляти на цьому мільярди. І це в той час, коли люди розподіляють свої копійки на хліб, щоб вистачило на місяць.
Це призведе до економічного колапсу і соціальної кризи суспільства., яка вибухне.
На сході війна, герої України наші гинуть, а у нас відкрився другий фронт – внутрішній, який передбачає боротьбу за права та боротьбу з корупцією .

Враховуючи вище зазначене та вимоги громади – вносимо пропозиції:

В 2013 році сьогоднішній прем’єр міністр А.П.Яценюк, виступаючи на телебаченні, сказав, що Україна здобуває 20 млрд куб. газу на рік, потреби ЖКГ – 18 млрд., собівартість на 2013 рік – 51 дол.,а продають його по 300-400 дол., а кошти «розпихують» по кишеням олігархів, тому ми пропонуємо, щоб ОДА та облрада звернулися до Верховної Рада, з пропозицією прийняти закон – «Про газ власного видобутку», що має використовуватись в ЖКГ України по ціні 100 дол.за 1000 куб.м., 50 дол з яких витрачати на розбудову галузі та компенсації малозабезпеченим сім’ям за енергоносії, ціна може підніматись лише у випадку – коли будуть збільшуватись пенсії та мінімальні з/п в пропорційному відношенні. А також прийняти Закон «Про енергетичний баланс України» та в розрізі всіх областей, що не дасть можливості розкрадати народні кошти.

Пропонуємо провести до 1 квітня 2015 року громадські слухання під вашим керівництвом відносно підвищення тарифів на газ та електроенергію. Ми готові прийняти активну участь в обговоренні. Створити робочу групу по розслідуванню ЖК проблем м. Вінниці та області: прозорість тарифів на воду, світло, газ, тепло, прибирання прибудинкових територій, повірка та пломбування лічильників, вивіз сміття і т.д..
Ми наполягаємо , на негайному втрученні в проблему так званих посередників ТОВ «ЖЕО» ТОВ «Тараканов», «Єдиний розрахунковий центр», «АДС», «АБС».

Потрібно негайно створити школу «З роз’яснення Законопроекту №1565 від 22.12.2014р. «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», тому що з 1 червня цей закон набирає чинності. Яким, людям роз’яснюють, що їх будинки – це їх проблеми. Є будинки, так звані «хрущовки»,строк використання яких лише 40 років, а вони вже стоять більше 50-ти, в яких вже 30 років не проводилось капітальних ремонтів. Крім того в законі передбачено ОСББ, яке буде обслуговувати ці будинки, люди платитимуть комунальні послуги, а ОСББ, з цих коштів, платитимуть податки, тобто вартість комунальних послуг збільшиться.

Вважаємо за доцільне відмінити вето на закон ВРУ щодо обґрунтування тарифів НКРЄ місцевими органами влади щодо їх собівартості.

Сподіваємось, що Ви нас почуєте,виконаєте наше прохання і на подальшу співпрацю та порозуміння.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я