На голову Новини Відео де ІДІЛ назвав Україну своїм ворогом(ВІДЕО)

Відео де ІДІЛ назвав Україну своїм ворогом(ВІДЕО)

162
0

Окремі західні ЗМІ опублікували англомовний ролик, знятий нібито пропагандистами “Ісламської держави”, в якому ті назвали список своїх ворогів.

Ролик, зокрема, опубліковано і на сайті польського видання Na Temat, на Газеті виборчій, словацькій Aktuality та інших ЗМІ з країн, які названі в переліку, пише Європейська правда

Водночас інформація про те, що ролик дійсно знятий “Ісламською державою” є непідтвердженою, а ключові світові агенції утримуються від повідомлень про те, чи дійсно ця інформація походить від ІДІЛ.

У відео названі вороги ісламістів. Зокрема, на четвертій хвилині показано прапори держав коаліції, що протистоїть халіфату.

Серед них – прапори України, Польщі і Литви, які до коаліції насправді не входять.

 

Відео розпочинається порівнянням території, контрольованої “Ісламською державою” з територією Великої Британії (яка менша за території ісламістів) і Бельгії (у вісім разів менша). Халіфат у ролику представлено як державу, засновану на вченні пророка Магомета і озброєну армією, чиєю силою є віра.

Халіфат начебто є протилежністю до таких країн як США, чиї армії нібито воюють в інтересах великих компаній, і содомітів.

Ісламісти також порівняли високу вартість авіа ударів Заходу і Росії з невеликими коштами, які вони витрачають на власні атаки.

Європейська правда

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://videopress.com/embed/mjRqgqAP” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я