На голову Новини Відбулося перше засідання громадської ради при обласній державній адміністрації

Відбулося перше засідання громадської ради при обласній державній адміністрації

167
0

18 березня за участі голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія та його заступників відбулось перше засідання Громадської ради при Вінницькій облдержадміністрації. 

18 березня за участі голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія та його заступників відбулось перше засідання Громадської ради при Вінницькій облдержадміністрації. 

 

 

Вітаючи учасників зібрання В.Коровій зазначив, що розвиток громадянського суспільства є однією з найважливіших умов становлення України як демократичної, правової і соціальної держави. «Основним завданням обласної державної адміністрації на даному етапі є налагодження ефективної взаємодії з інститутами громадянського суспільства, що, в свою чергу, має базуватися на партнерстві, взаємній відповідальності та заінтересованості у досягненні завдань, пов’язаних з процесом демократизації, соціально-економічним і духовним прогресом, всебічним забезпеченням захисту прав і свобод людини та громадянина» – підкреслив В.Коровій.

 

Для плідної співпраці між інститутами громадянського суспільства та органами виконавчої влади, налагодження конструктивного діалогу, здіснення громадського контролю є створення громадської ради.

 

В.Коровій зазначив, що враховуючи важливість розбудови громадянського суспільства на Вінниччині розпорядження про склад громадської ради при облдержадміністрації було підписано одним із перших після його призначення на посаду голови обласної держаної адміністрації. Також він наголосив, що серед пріоритетів співпраці з інститутами громадянського суспільства буде опрацювання пропозицій від третього сектора щодо децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування.

 

В.Коровій наголосив, що готовий до відкритого діалогу, контактів та розгляду конструктивних пропозицій та до активної підтримки громадської ради при виконавчому органі.

 

Під час засідання учасники зібрання затвердили Положення і Регламент громадської ради при облдержадміністрації. Визначено структуру та обрано голів чотирьох комітетів і склад експертної групи та секретаріату.

 

Перший комітет очолив голова громадської організації «ВОО ветеранів повітрянодесантних військ «Союз десантників» Віктор Маліновський, другий – представник Всеукраїнської ГО спілка громадської організації України «Народна рада» Олег Горобець, третій – голова громадської організації «Молодіжний центр європейських ініціатив» Денис Котов та четвертий– голова громадської організації «Вінницька обласна асоціація ендокринологів» Пилип Прудиус.

 

До складу експертної групи увійшли голова громадської організації «Вінницька епоха» Ольга Брига, голова ГО «ВОО спілки юристів України» Олексій Гончар і голова Хмільницької районної громадської організації «Право» Віталій Дорох, якого обрано головою експертної групи.

 

Підводячи підсумки засідання голова громадської ради при облдержадміністрації Михайло Бардин визначив дні роботи комітетів та надав пропозиції щодо відпрацювання напрямків подальшої діяльності.

 

 

Джерело: vin.gov

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я