На голову Новини Від Києва вимагатимуть $1 МЛРД за "обстріл Ростовської області"

Від Києва вимагатимуть $1 МЛРД за "обстріл Ростовської області"

183
0

Депутат Держдуми від ЛДПР готує відповідний позов до міжнародних судових інстанцій, спираючись на матеріали Слідчого комітету Росії 

 Від України вимагатимуть $1 млрд за нібито обстріли українськими військами російських територій у Ростовській області. Про це пише видання "Известия".


 

Депутат російської Держдуми Роман Худяков (ЛДПР) звернувся до голови Слідчого комітету Олександра Бастрикіна з проханням "надати наявні у слідства матеріали, що стосуються неодноразових обстрілів російської території в Ростовській області з боку України".

 

Видання стверджує, що "в результаті систематичних обстрілів є загиблі, поранені, майну росіян завдано збитків та їхні життя піддаються постійній загрозі". "У серпні неодноразово відбувалися обстріли, зокрема в районі КПП "Гуково" або села Куйбишеве, при цьому деякі з них мали можливість споглядати представники ОБСЄ. До серпня, за повідомленнями уряду Ростовської області, територія Росії 16 раз піддавалася обстрілу, в результаті яких одна людина загинула та 9 були поранені. Великій кількості громадян було завдано майнову шкоду", – стверджується у публікації. Роман Худяков звинуватив українських силовиків у "русофобії та шовінізмі" і вважає, що ті "цілком могли обстрілювати територію Росії не помилково, а цілеспрямовано".

 

"Після отримання слідчих матеріалів про обстріли Росії законодавець має намір спільно з постраждалими та за підтримки органів влади підготувати позов до міжнародних судових інстанцій до України на $ 1 млрд, який стане компенсацією російським громадянам, постраждалим від дій української влади", – пишуть "Известия".

 

Нагадаємо: за інформацією РНБО, російські військові регулярно обстрілюють позиції українських сил на Донбасі з території Ростовської області. Учора, до прикладу, обстріляли пунк пропуску "Красна Талівка" на Луганщині, намагаючись відтіснити українських прикордонників від лінії фронту. Українські війська вогонь у відповідь не відкривають, запевняють у штабі АТО.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я