На голову Новини Ветерани ВДВ об’єднуються

Ветерани ВДВ об’єднуються

226
0

Союз десантників Вінницької області  не стоїть осторонь соціально – політичних проблем  регіону. Активісти організації, рішуче протидіють будь – яким корупційним схемам з боку органів місцевого самоврядування, сміливо відстоюють свої права на масових заходах організованих Незалежною профспілкою «Голос народу».

 

25 листопада 2009 Головним Управлінням юстиції Вінницькой області була зареєстрована як юридична особа «Вінницька обласна організація ветеранів Повітряно-десантних військ «Союз десантників».

Організація створена з метою підвищення соціального статусу ветеранів та військовослужбовців десантних військ, інвалідів локальних конфліктів і техногенних катастроф та членів їх сімей, сприяння державним, громадським організаціям та іншим юридичним і фізичним особам у справі патріотичного, духовно-морального виховання молоді, зміцнення десантних і патріотичних традицій в суспільстві.
Засновниками «Союзу десантників» Вінницької області стали військовослужбовці запасу, які проходили службу в Повітряно-десантних військах.
 

Вищим органом Вінницької обласної громадської організації ветеранів Повітряно-десантних військ є Загальні збори.
Керує роботою «Союзу десантників» Правління організації, Головою якого є Малиновський Віктор Васильович.
«Союз десантників» працює в тісному контакті з Вінницькою незалежною профспілкою «Голос народу» та ТОВ охоронна компанія «Фортеця»

 

Основними цілями «Союзу десантників» є:
– Патріотичне і моральне виховання підростаючого покоління через створення та функціонування мережі військово-патріотичних і спортивних клубів десантної спрямованості, популяризація служби в Аеромобільних військах Україні і в цілому служби в Збройних Силах України;
– Організація і проведення військово-патріотичної роботи у частинах Аеромобільних військ України;
– Надання допомоги ветеранам, членам сімей загиблих і поранених військовослужбовців;
– Пропаганда героїчних традицій Повітряно-десантних військ;
– Увічнення пам’яті військовослужбовців, загиблих при виконанні інтернаціонального обов’язку.
За час існування «Союз десантників» у Вінницькій області ветеранами ВДВ було проведено цілий ряд публічних заходів. В тому числі:
• Участь в відкритті дитячо – спортивного майданчика на Старому місті (спільно з профспілкою «Голос народу»).
• Відзначення 80 річниці ВДВ в Центральному парку ім. Горького
• Участь в відзначенні Дня міста восени 2010 р.
• Організація та проведення заходів з нагоди 360 – річниці перемоги козацьких військ під проводом І. Богуна над польсько – шляхетськими загарбниками
• нагородження пам’ятними медалями та орденами «80 – років ВДВ»

Союз десантників не стоїть осторонь соціально – політичних проблем Вінницького регіону. Активісти організації, рішуче протидіють будь – яким корупційним схемам з боку органів місцевого самоврядування, сміливо відстоюють свої права на масових заходах організованих Незалежною профспілкою «Голос народу».
 

Як говорить голова організації Віктор Малиновський, – «завдяки десантним військам, будь – яка задача до снаги».

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я