На голову Новини Ветерани чеченської війни з усього світу готові підтримати Україну

Ветерани чеченської війни з усього світу готові підтримати Україну

130
0

 Військові із досвідом бойових дій у Чечні та на Близькому Сході виступають проти російського імперіалізму та пропонують свою підтримку Україні.

 Військові із досвідом бойових дій у Чечні та на Близькому Сході виступають проти російського імперіалізму та пропонують свою підтримку Україні.

Про це заявила в ефірі ШустерLive представник громадсько-політичного європейського руху «Вільний Кавказ» Аміра Абуєва, передає «Укрінформ».

«По всьому світу багато людей, які готові і хочуть воювати проти російського імперіалізму, тобто готові підтримати Україну в формі миротворчого батальйону», – сказала Абуєва.

Вона додала, що серед бажаючих стати на захист України є члени руху «Вільний Кавказ». За її словами, це люди, які пройшли бойові дії, дістали поранення під час чеченської війни та виїхали за кордон, а також громадяни Туреччини, країн Європи.

Активістка громадсько-політичного руху також вказала на кількість військових волонтерів, які заявляють про негайну готовність вступитися за територіальну цілісність України: «За моїми даними, є близько тисячі осіб, які готові виїхати хоч завтра».

«Вони хочуть стати на захист України у складі миротворчого батальйону. Але, на жаль, в Україні немає такого закону, про іноземні батальйони. Хотілося б, щоб це питання було вирішене», – сказала вона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я