На голову Новини Верховна Рада звільнила понад 270 суддів – Парубій

Верховна Рада звільнила понад 270 суддів – Парубій

211
0

В тому числі двох суддів Конституційного суду.

Про це повідомив голова Ради Андрій Парубій сьогодні, 18 липня на прес-конференції, говорячи про судову реформу, пише  tsn.ua передає УНІАН.

“За останні місяці ВР взялася за демонтаж цього заповідника хабарництва. За четверту сесію всього було звільнено 270 суддів. В тому числі двох суддів Конституційного суду. А також 193 судді з АРК за порушення присяги. І надано згоду на затримання і арешт двох суддів”, – підкреслив спікер.

Нагадаємо, 13 липня Петро Порошенко підписав революційний закон про судоустрій та статус суддів. Головним завданням закону є “імплементація оновлених конституційних засад здійснення правосуддя для забезпечення незалежності та деполітизації судової влади, посилення її відповідальності перед суспільством, запровадження нових засад формування суддівського корпусу, посилення ролі громадськості щодо контролю за доброчесністю та етичністю представників суддівського корпусу й оптимізація системи судоустрою”.

Також закон передбачає перехід до триланкової судової системи та утворення протягом шести місяців з моменту набуття ним чинності нового Верховного Суду, у складі якого діятимуть Велика Палата, функцією якої є уніфікація судової практики та вирішення юрисдикційних спорів, та чотири касаційні суди, функцією яких є розгляд справ в касаційному порядку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я