Новини Верховна Рада спростила отримання громадянства для іноземців, які воюють за Україну

Верховна Рада спростила отримання громадянства для іноземців, які воюють за Україну

646
0

Верховна Рада ухвалила  Закон, який вносить зміни до законодавчих актів щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканості України, у АТО чи скоріше новітній війні мешканців України із її споконвічним ворогом – Ордою-Московією-РФ…

За закон №3433 проголосували 230 народних депутатів із необхідних 226.

Зазначається, що документом внесено зміни до Законів України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” та “Про громадянство України”.

Зокрема, змінами до Закону “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” визначено термін “участь у захисті територіальної цілісності та недоторканості Україні” щодо іноземців та осіб без громадянства, які надавали практичну допомогу підрозділам які беруть участь в антитерористичній операції.

Законом також визнано іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності України такими, що перебувають на законних підставах у країні та надано можливість таким особам одержати посвідку на тимчасове проживання на час участі, поки вони захищають Україну.

Документом передбачається обмеження щодо добровільного або примусового повернення таких іноземців та осіб без громадянства до держави-агресора або країн, що не визнають територіальну цілісність України або підтримують агресію проти України.

Зміни до Закону “Про громадянство України” передбачають спрощений порядок прийняття у громадянство України іноземців та осіб без громадянства, які надавали практичну допомогу у захисті територіальної цілісності та недоторканості країни.

Зранку 6 червня під парламентом зібрались представники “Національного корпусу” з вимогою ухвалити законопроект №3433.

Що пообіцяли одна одній Україна і Росія:

Поважати територіальну цілісність. Але…

На папері: За договором «Про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією», сторони зобов’язувалися поважати територіальну цілісність одне одного і підтверджували непорушність кордонів. Але…

Реальність: 20 лютого 2014 року Росія розпочала незаконну анексію Криму і 18 березня, після так званого «референдуму», «приєднала» півострів. Жертвами під час захоплення півострова стали двоє військовослужбовців. У квітні 2014 року підтримувані Росією збройні формування почали захоплювати органи влади на території Донбасу, в результаті чого частина Донецької та Луганської областей опинилася поза контролем Києва. Влітку 2014 року територія Україна зазнавала масованих обстрілів реактивними системами залпового вогню «Град», а підрозділи російської армії зайшли на територію України і атакували українські сили під Іловайськом. Міжнародні розслідувачі встановили імена і особисті дані 2400 російських військових, які воювали на Донбасі.

Отже, дружба має бути не лише на папері і лицемірна… Раша, гудбай!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я