На голову Новини Верховна Рада провалила голосування за відставку Гройсмана!

Верховна Рада провалила голосування за відставку Гройсмана!

141
0

У Верховній Раді ЧОМУСЬ не вистачило голосів для того, щоб відправити бездарного “реформатора” прем’єр-міністра Володимира Гройсман та весь склад Кабінету міністрів у відставку! Ясна річ, не з цим складом корупціонерів-політиканів!

За це проголосували 97 нардепів, з необхідних 226…

Перед голосуванням виступила член парламентського комітету з правової політики та правової політики Наталія Новак, яка заявила, що комітет підтримав відставку прем’єр-міністра і для неї особисто це символічно, оскільки голосувала проти призначення Гройсмана.

“Він обіцяв показати свою роботу, але жодного разу не звітував про діяльність уряду під його керівництвом”, – сказала вона.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що його фракція буде голосувати за відставку Гройсмана і дорікнув за співпрацю з МВФ, тарифи і “торгівлю землею і дешевою робочою силою”.

Представник фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв заявив, що політсила не голосувала за цей уряд, але буде голосувати за його відставку.

Також він запитав, де президент Володимир Зеленський, який мусить бути присутнім у парламенті під час голосування за відставку Кабміну.

Досвідчені політичні корупціонери Голова фракції “Народний фронт” Максим Бурбак та лідер фракції БПП Артур Герасимов заявили, що політсили не будуть голосувати за відставку очільника уряду, оскільки країна поки знаходиться у турбулентному стані і відставка може мати загрозливі наслідки для воюючої країни.

Спікер Верховної ради Андрій Парубій заявив, що поважає рішення Гройсмана, але в ці “важкі часи” необхідно зберігати стабільність в країні, поки хтось “робить експерименти” і тому уряд і парламент мають працювати.

“Я буду голосувати проти і закликаю до цього всіх народних депутатів”, – заявив Парубій.

Після проваленого голосування за відставку з трибуни знову, дуже емоційно, виступив горе-реформатор Гройсман, який подякував парламентарям і зауважив, що був готовий до будь-якого рішення та усвідомлює свою відповідальність. От лицемір!!!

Нагадаємо:

  • 20 травня 2019 прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що подає у відставку. Згодом він закликав парламент прийняти її.
  • Відставка прем’єр-міністра означала би відставку всього уряду, але його члени мали виконувати свої обов’язки до призначення нового Кабміну.
  • 29 травня комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя підтримав відставку Володимир Гройсмана з посади прем’єр-міністра.  
  • Гройсмана призначили прем’єр-міністром у 2016 році з подання його шефа олігарха Петра Порошенка, якому Гройсман у Вінниці дав “зелену дорогу” для розвитку його бізнесу й всіляке сприяння…

А ЩО ОТРИМАВ НАРОД УКРАЇНИ? А ОСЬ ЦЕ:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я