На голову Uncategorized Венедиктова може очолити Офіс Генпрокурора!

Венедиктова може очолити Офіс Генпрокурора!

541
0

Венедиктова не отрицает, что может возглавить Офис ГенпрокурораТимчасовий керівник ГБР зізналася, що свідомо пішла в політику заради змін в країні.

Тимчасовий керівник ГБР Ірина Венедиктова, яка стала одним з головних “обвинувачів” в історії зі звільненням Руслана Рябошапки, не заперечує, що сама може очолити Офіс Генпрокурора.

“Якщо президент вважатиме таке призначення ефективним і доцільним”, – зауважила глава ГБР.

Вона пояснила: Зеленському “важливі організаторські здібності конкретного керівника, який може приймати складні рішення в умовах обмеженого часу, не втративши при цьому слідчих можливостей з найактуальніших в державі кримінальних виробництвам”.

Коментуючи нещодавнє звільнення генпрокурора, Венедиктова зазначила, що його головною помилкою було недостатня увага на процеси в регіонах.

“Роботу центрального апарату налаштувати найлегше. Інша справа в регіонах. Там робота слідчих варто, тому що прокуратура місяцями не призначає процесуальних керівників … Тому в письмовому вигляді я вказала генеральному прокурору, що в 1,3 тис. Виробництв, що розслідуються ГБР, немає процесуальних керівників. І що він мені відповів через місяць? Мовляв, зазначені факти не підтвердилися. Як таке може бути? Це вже саботаж роботи, про який я мовчати не могла “, – сказала Венедиктова.Картинки по запросу "фото рябошапки"

Вона підкреслила, що звільнення Рябошапки було справедливо, а також, що провини президента в незадовільну роботу Офісу Генпрокурора немає.

“Або ти працюєш і даєш результат, або звільни місце для того, хто може працювати. Є прекрасна фраза: політиків і підгузники треба міняти з певною частотою. Якщо ти не професіонал, тебе треба міняти. Володимира Зеленського звинувачувати в тиску на генпрокурора не можна. Рябошапка – людина з його команди. Справа в іншому: за шість місяців той не впорався з поставленим завданням “, – сказала Венедиктова.

Вона також заявила, що свідомо пішла в політику заради змін в країні, хоча до цього в її житті було все добре.Картинки по запросу "фото Венедиктової"

“У парламент я прийшла з приватного сектора, громадянського суспільства. Я людина, у якого до цього в житті все було позитивно і спокійно: мене, професора, любили студенти, мої лекції час від часу закінчувалися оплесками, але я свідомо пішла в політику – заради змін в країні. Після відходу з парламенту мета не змінилася. і на посаді в. о. керівника ГБР для мене важливо змінити нашу країну на краще, щоб в ній було комфортно жити нашим дітям “, – сказала Венедиктова.

Джерело

#влада #ДБР #венедіктова #прокуратура #корупція