На голову Економіка Велике місто на Херсонщині відмовляється від централізованого опалення.

Велике місто на Херсонщині відмовляється від централізованого опалення.

71
0
Чому взимку, коли працює опалення, повітря в кімнаті досить сухе? •  коротко.info

Ще одне велике місто на Херсонщині відмовляється від централізованого опалення. У Каховці муніципальна влада вирішила відключити та законсервувати усі комунальні котельні вже протягом найближчих місяців.

Та натомість виникло питання, як допомогти бідним родинам перейти на «автономку», якщо тільки проект для одного помешкання коштує близько півтори тисячі гривень, а всі роботи та обладнання «потягнуть» на 20-28 тисяч гривень? Міськрада пообіцяла надати малозабезпеченим допомогу, аби взимку вони не замерзли в своїх оселях. Але питання в розмірі цієї допомоги: спершу йшлося про надання 2,5 тисячі гривень на родину, потім – про 4 тисячі. Та за будь-яких обставин, сума не співставна із тією, яка потрібна насправді. Максимум, на що її вистачить – це на купівлю кількох електрообігрівачів.

Але якщо багато власників квартир у багатоповерхівках підуть цим начебто простим шляхом, то це – шлях до численних аварій та пожеж. Адже проводка в житлових «висотках» застаріла, і ризикує не витримати додаткового навантаження з наслідками у вигляді коротких замикань – подібне вже сталося минулої осені у масиві Житлоселище сусіднього міста Олешки, коли там у холоди вийшла з ладу котельня.

Раніше повідомлялося, що загальний борг за спожитий газ підприємств комунальної теплоенергетики Херсонської області – 680 млн грн. З них у 2021 році підприємства заборгували 326 млн грн, борг за газ, спожитий у 2020 році, – 92,2 млн грн, 291,8 млн грн – борги минулих років.

Джерело

#влада #опалення #газ #борги

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я