На голову Економіка ВЕЛИКА ПРОГРАМА ДІЙ ПРЕЗИДЕНТА ЗЕЛЕНСЬКОГО !

ВЕЛИКА ПРОГРАМА ДІЙ ПРЕЗИДЕНТА ЗЕЛЕНСЬКОГО !

480
0

Володимир Зеленський поставив завдання розробити план заходів щодо зростання позицій України в рейтингу Doing Business!

«Я звертатимусь до міністрів з проханням забезпечити виконання таких завдань. Тимофію Милованову — міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України — розробити план заходів щодо зростання позицій України в рейтингу Doing Business до 31 грудня 2019 року», — сказав Глава держави.

Також Мінекономіки розпочне підготовку до масштабної приватизації, зокрема до 31 грудня передасть до Фонду державного майна України на приватизацію 500 державних підприємств.

«Також визначити топ-5 пріоритетних об’єктів для підготовки до великої приватизації. Створити електронний реєстр інженерів-землевпорядників та надати їм право здійснення державної реєстрації цієї землі. Оприлюднювати 100% рішень щодо надання дозволів на зняття та перенесення родючого шару ґрунту та нормативно закріпити ведення документації з землеустрою виключно в електронній формі», — підкреслив Президент.

Володимир Зеленський також зазначив, що Мінекономіки повинне до кінця поточного року розробити нову урядову програму створення робочих місць, а також забезпечити запровадження найкращих світових практик корпоративного управління у топ-10 державних компаніях.

Оксані Маркаровій Президент поставив завдання до 31 грудня підготувати законопроєкт, спрямований на запровадження дворічного мораторію на проведення перевірок ФОП та пом’якшення їхньої відповідальності за порушення встановленого порядку подання до органів контролю звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій.

Також до березня наступного року Міністерство фінансів повинне спростити проходження митних процедур шляхом запровадження в Україні програми авторизованого економічного оператора.

Володимир Зеленський наголосив, що Олексій Оржель має завершити процедуру анбандлінгу НАК «Нафтогаз» до 31 грудня. Також Мінекоенерго до кінця поточного року повинне спростити процедури приєднання до електричних і газових мереж, якими володіють суб’єкти природних монополій.

До 30 квітня 2020 року Міністерство енергетики та захисту довкілля має реформувати вугільну галузь. Крім того, згідно із завданням Президента, до кінця наступного року Мінекоенерго має підготувати нормативно-правову базу для початку процесу інвентаризації лісових ресурсів України.

Владиславу Криклію Президент поставив завдання до кінця поточного року забезпечити видачу дозволів на міжнародні перевезення вантажів та рух негабаритних транспортних засобів виключно в електронній формі, а також налагодити ефективний габаритно-ваговий контроль на автодорогах.

Також Владислав Криклій повинен до 30 червня 2020 року затвердити перелік об’єктів концесії на 2020-2023 роки та почати підготовку до конкурсів.

Володимир Зеленський хоче створити Військову поліцію та до кінця року розробити концепцію об’єднаного реєстру ветеранів.

Андрій Загороднюк до 31 грудня має впровадити нову об’єднану систему керівництва та управління силами оборони, яка відповідатиме стандартам НАТО. Крім того, у структурі Міноборони має бути створений сучасний ефективний правоохоронний орган — Військова поліція.

Також Президент вважає за потрібне, щоб до кінця року Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України створило концепцію об’єднаного реєстру ветеранів та розробило проєкт технічного завдання платформи «Е-ветеран».

Володимир Зеленський поставив завдання міністру внутрішніх справ Арсену Авакову до кінця року вдосконалити процедури видачі посвідчень водія, а також спростити процедури акредитації закладів, що здійснюють підготовку та підвищення кваліфікації водіїв.

Володимир Зеленський планує до кінця 2019 року запровадити сервіс призначення пенсій та отримання довідок за допомогою мобільного додатка!

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська має забезпечити запровадження цього сервісу, а також створити механізм призначення пенсій при досягненні пенсійного віку без звернення особи.

Володимир Зеленський вважає за необхідне, щоб до 31 січня 2020 року Міністерство охорони здоров’я удосконалило роботу системи екстреної медицини та до лютого забезпечило створення й функціонування Єдиної державної інформаційної системи трансплантації.

Президент також поставив завдання міністру освіти і науки Ганні Новосад. Зокрема, до кінця року має бути сформовано законодавчу основу для роботи базової та профільної школи за новими освітніми стандартами та забезпечено повноцінний запуск роботи Національного фонду досліджень.

Крім того, Глава держави вважає за необхідне, щоб Міністерство культури, молоді та спорту до кінця року розробило законопроєкт щодо інформаційного простору України.

Джерело