На голову Економіка Вчинок засновника FACEBOOK Цукерберга привели в приклад Порошенко

Вчинок засновника FACEBOOK Цукерберга привели в приклад Порошенко

255
0

У соцмережах вчинок засновника Facebook Марка Цукерберга, який пожертвував на благодійність $ 45 млрд, поставили в приклад президенту Петру Порошенку.

“Цукерберг віддає на благодійність 99% акцій Facebook (45 млрд доларів) спеціально, щоб підставити Петра Олексійовича. Низький, підлий вчинок, адже він знає прекрасно про складну ситуацію з фабрикою”, – написав у своєму Facebook блогер Антон Ходза.

“Цукерберг, щоб його діти жили краще, віддає. Наші жирні коти, щоб їхні діти жили краще, не віддають. Протилежні стратегії, один результат: їх дітям краще. Питання тільки, чиїм дітям гірше від того, що Марк віддає, а наші не віддають і гребуть ще більше “, – прокоментував вчинок Цукерберга журналіст Леонид Швец.

Політтехнолог Тарас Березовец, у свою чергу, зазначив, що, поки Цукерберг жертвує десятки мільярдів доларів на благодійність, Фірташ, Льовочкін, Григоришин і Ахметов “думають над тим, де б ще вкрасти кілька мільярдів”. “Люди, що живуть в один час”, – додав він.

Цукерберг, у якого нещодавно народилася дочка, разом з дружиною Присциллой оголосили, що віддають 99% своїх акцій соцмережі вартістю $ 45 млрд на благодійні цілі. Вони це зробили, щоб “приєднатися до всіх тих, хто намагається змінити цей світ на краще для прийдешніх поколінь”.

kozak.co.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я