Економіка Вчені розповіли про потужну магнітну бурю на Землі.

Вчені розповіли про потужну магнітну бурю на Землі.

512
0

Вже з понеділка: вчені розповіли про потужну магнітну бурю на Землі

  • Вплив магнітних бур на здоров’я людини науково поки не підтверджено, проте медики запевняють, що в дні геомагнітних збурень кількість звернень до лікарень збільшується.

За повідомленнями лабораторії ренгеновської асторономії Сонця, в найближчі дні на Землю обрушиться найсильніша магнітна буря.

Перші геомагнітні збурення жителі Землі могли відчути ще в неділю, 26 вересня. У понеділок, 27 вересня, розпочнеться магнітна буря потужністю 5 балів, і вона триватиме рівно 2 дні.

Також вчені попередили, що геомагнітні збурення будуть відчуватися і 29 вересня.

Як відзначили дослідники, з 30 вересня магнітосфера Землі буде залишатися в спокійному стані, Найближча слабка магнітна буря можлива тільки 5 жовтня.

За прогнозом вчених, наступна незначна буря очікується 10 та 19 жовтня, і після цього магнітосфера Землі буде залишатися спокійною аж до листопада.

Медики, в свою чергу, звернулися до всіх метеозалежним людям і пацієнтам з хронічними захворюваннями. Вони рекомендують вже сьогодні підготуватися до геомагнітних збурень і поповнити свою домашню аптечку усіма необхідними препаратами, які допоможуть знизити неприємні симптоми.

Джерело

#влада #здоровя #бурі #метеозалежність

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я