Благодійність Вчені назвали натуральний продукт, що вбиває коронавірус!

Вчені назвали натуральний продукт, що вбиває коронавірус!

755
0

Аронія чорноплідна (горобина): посадка й догляд, вирощування в саду, сорти  з фотоНімецькі вчені виявили натуральний продукт, здатний пригнічувати до 97% коронавірусної інфекції в організмі. Висновки фахівців з Інституту молекулярної вірусології Медичного центру Університету Ульма з’явилися на порталі bioRxiv.

В ході дослідження вчені встановили, що сік чорноплідної горобини може придушити до 97% вірусу SARS-СoV-2. Ще активніше пригнічувався вірус грипу. Також ефективність показали зелений чай і сік граната.

«Ми виявили, що сік чорноплідної горобини (Aronia melanocarpa), сік граната (Punica granatum) і зелений чай (Camellia sinensis) мають віруліцидну активність проти обох вірусів, що дозволяє припустити, що полоскання ротової порожнини може знизити вірусне навантаження в порожнині рота, тим самим знижуючи передачу вірусу», — йдеться в роботі вчених.Цілющі рослини: чорноплідна горобина (аронія). Коли збирати та як зберігати

Фахівці пояснили, що ці та інші натуральні соки, а також зелений чай здатні послабити віруси за рахунок кислого середовища і рослинних поліфенолів на 80%.

«Наприклад, сироп бузини (Sambucus nigra) показав здатність полегшувати симптоми у хворих на грип», — повідомили фахівці.

Раніше повідомлялося, що імунний захист організму після коронавірусу зберігається не менше півроку.

Джерело

#коронавірус #пандемія #здоров’я