Новини Важливі новини 14 травня.

Важливі новини 14 травня.

287
0

-Станом на ранок 14 травня 2022 року більше ніж 647 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. За офіційними даними 227 дітей загинули та понад 420 отримали поранення.
Про це йдеться в повідомленні Офісу Генпрокурора.
Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 139, Київській – 116, Харківській – 99, Чернігівській – 68, Херсонській – 48, Луганській – 45, Миколаївській – 44, Запорізькій – 28, Сумській – 17, у м.Києві – 16, Житомирській – 15.

– Довготривала війна Росії проти України призведе до подальшого кровопролиття та ескалації, тому росіянам не можна дозволити цього зробити.
Про це заявив чотиризірковий генерал армії США, Верховний головнокомандувач Об’єднаних Збройних Сил НАТО в Європі у 1997-2000 роках Веслі Кларк.
“Коли кажуть про тривалу війну, це означає непотрібне кровопролиття в Україні і подальша ескалація. Я думаю, що наша відповідь має бути простою: неправильною, нечесною, нерозумною і поганою стратегією є продовжувати цю війну, нам не потрібна тривала війна. По-перше, через те, що вона спричинить Україні. Але, крім того, може залучитися Китай, і Росія може мобілізувати додаткові війська, і це не та стратегія, з якою ми можемо миритися”, – наголосив він.

– Президент України Володимир Зеленський та інші українські політики візьмуть участь у Всесвітньому економіному форумі в Давосі.
Зазначається, що Зеленський вистіпить у віртуальному форматі у день відкриття форуму 23 травня.
Інші українські політики приїдуть особисто та візьмуть участь у дискусіях.

– Ворог продовжує блокувати підрозділи українських захисників в районі заводу “Азовсталь”.
Повідомляє Генштаб ЗСУ.
“В місті Маріуполь ворог продовжує блокування наших підрозділів в районі заводу “Азовсталь”. Завдає масованих артилерійських та авіаційних ударів”, – йдеться у повідомленні.

– За даними Пентагону, в Україні нині перебуває 105 російських батальйонних тактичних груп.
Про це повідомив чиновник Міноборони США.
“І до речі, прямо зараз – і я не згадував про це раніше – але, за нашими оцінками, Росія зараз має лише 105 діючих БТГ в Україні”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що кількість російських БТГ на Донбасі продовжує зростати.

– У Києві поновили роботу 37 дипломатичних представництв іноземних держав
Про це сказав у Президент Володимир Зеленський
“Вже 37 іноземних представництв відновили свою роботу в Києві. І я вдячний усім з них, бо це – 37 доказів того, що Україна стоїть міцно та має перспективи, на відміну від російської федерації. Впевнений, що скоро ще й інші іноземні представництва повернуться до столиці”, – сказав Зеленський.

-На звільнених від рашистів територіях повертають електрику, водопостачання, зв’язок та соціальні послуги.
Про це глава держави повідомив у вечірньому відеозверненні.
“Продовжуємо відновлення деокупованих територій України. Станом на сьогодні деокуповано вже 1015 населених пунктів – це плюс шість за минулу добу. Повертаємо туди електрику, водопостачання, звʼязок, транспорт, соціальні послуги. Це важливо.
Звичайно, ми пам’ятаємо про кожне місто й кожну громаду, які ще перебувають в окупації. Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Маріуполь і всі міста й містечка Донбасу… Поступове звільнення Харківщини доводить, що ми нікого не залишимо ворогу”, – заявив Зеленський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я