Uncategorized Важливі новини 10 травня.

Важливі новини 10 травня.

502
0
 • Управління Верховного комісара ООН із прав людини змогло підтвердити загибель 3 381 і поранення 3 680 цивільних через повномасштабну війну Росії проти України.
  Це дані від 24 лютого до півночі 8 травня.
  При цьому в організації наголошують, що реальні цифри – значно вищі, “оскільки отримання інформації з деяких місць, де тривають інтенсивні бойові дії, відбувається з затримкою, та багато повідомлень із місць, звідки надходить інформація про втрати серед цивільного населення, все ще потребують підтвердження”.

  -Противник продовжує підготовку до наступальних дій у напрямках населених пунктів Лиман та Сєверодонецьк.
  Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

  – Російські окупанти продовжують знищувати “Азовсталь”.
  Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
  “У Маріуполі ворог артилерією та ударами авіації продовжує знищувати інфраструктуру заводу “Азовсталь”. Тривають бойові дії”, – йдеться в повідомленні.

  -В Арцизькій, Теплицькій та Павлівській громадах Одеської області правоохоронні органи та спецслужби проводять планові контрдиверсійні заходи.
  Про це громадян попереджає Болградська районна військова адміністрація.
  “Згідно з розпорядженням військового командування, на території Арцизької, Теплицької та Павлівської ОТГ правоохоронними та спеціальними органами України проводяться планові контрдиверсійні заходи”, – йдеться у повідомленні.

  – Українців попереджають про можливу провокацію ворога: є ймовірність проведення диверсій на обʼєктах хімічної промисловості. Також лишається висока ймовірність завдання окупантами ракетних ударів по об’єктам цивільної та військової інфраструктури.
  Про це повідомляє Генштаб ЗСУ в оперативному зведенні на 6:00 10 травня.

“Розпочалася сімдесят шоста доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Триває повномасштабна збройна агресія проти України. Противник проводить наступальні дії на сході нашої держави з метою встановлення повного контролю над територією Донецької та Луганської областей та утримання сухопутного коридору між зазначеними територіями та окупованим Кримом”, – йдеться в повідомленні.
Основні зусилля авіаційного угруповання противник зосереджує на підтримці дій підрозділів у східній операційній зоні: на Слобожанському, Донецькому напрямках та в районі заводу “Азовсталь”.
Триває застосування артилерії практично уздовж усієї лінії зіткнення.
Зберігається висока ймовірність завдання ракетних ударів по об’єктам цивільної та військової інфраструктури на всій території України.
Не відкидається ймовірність проведення диверсій на обʼєктах хімічної промисловості України з подальшим звинуваченням у цьому підрозділів Збройних Сил України.

–  Санкції проти Росії починають завдавати шкоди її оборонно-промисловій базі. Так, російській армії важко поповнювати запас високоточних керованих боєприпасів.

Про це заявив на брифінгу високопоставлений чиновник Міністерства оборони США.
“Ми бачили, що вони використали вже багато високоточної зброї. Вони продовжують бити по Маріуполю купою тупих  бомб. Отже, у них виникають проблеми з поповненням високоточних боєприпасів. Ми вважаємо, що санкції та експортний контроль, особливо коли йдеться про електронні компоненти, вплинули на можливості російської оборонно-промислової бази та їхню здатність поповнювати запаси”, – сказав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я