На голову Новини Ватажком диверсантів, які тероризують Слов’янськ, виявився російський спецназівець

Ватажком диверсантів, які тероризують Слов’янськ, виявився російський спецназівець

167
0

Служба безпеки України встановила особу ватажка російської диверсійної групи, яка тероризує місцеве населення, захоплює адміністративні будівлі, дестабілізує суспільно-політичну ситуацію у Східних областях України. 

 Служба безпеки України встановила особу ватажка російської диверсійної групи, яка тероризує місцеве населення, захоплює адміністративні будівлі, дестабілізує суспільно-політичну ситуацію у Східних областях України.

 

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

 

Ним виявився громадянин РФ, офіцер спецназу ГРУ Генштабу збройних сил Російської Федерації Ігор Стрєлков.

 

Саме його голос на записі телефонної розмови з московським куратором, оприлюдненому в ЗМІ 14 квітн, де він звітує про терор у Слов’янську та розстріл автомобіля з українськими правоохоронцями.

 

Також у ході оперативно-слідчих дій, затримані раніше співробітниками СБУ диверсанти упізнали І.Стрєлкова як людину, що їх вербувала і ставила завдання щодо захоплення адмінбудівель у Харкові.

 

Встановлено, що на початку березня 2014 року він прибув на територію АР Крим та координував захоплення російськими військовослужбовцями і представниками спецслужб РФ військових частин ЗС України, місцевих органів влади та управління Автономії, викрадення військовослужбовців, активістів громадських організацій та інших громадян України й іноземців, які перебували у Криму.

 

Крім цього, І.Стрєлков вербує громадян України для подальшого їх використання в організації та проведенні підривних акцій на території нашої держави.

 

Диверсант особисто давав вказівку громадянам України «К» та «В» захопити та утримувати будівлю Харківської ОДА, військові частини та підрозділи правоохоронних органів з метою заволодіння зброєю в Луганській області.

 

15 квітня СБУ розпочала кримінальне провадження за фактом організації громадянином РФ І.Стрєлковим умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, проведенні диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території східних регіонів нашої держави.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я