На голову Новини Василь Вовк оприлюднив імена високпосадовців, яким вигідна війна на Донабасі

Василь Вовк оприлюднив імена високпосадовців, яким вигідна війна на Донабасі

161
0

Імена високопосадовців, винних у розпалюванні конфлікту на сході країни оприлюднив почесний голова громадської організації «15 ГРОМАДА», генерал-майор СБУ Василь Вовк. Він переконаний, що війна стала для них прибутковим бізнесом.

Про це він заявив у суботу, 11 вересня 2015 року, під час зустрічі із вінничанами у приміщенні Вінницької ОДТРК.

«Йде війна на Донбасі тому, що її продовжують. Продовжує війну влада, не народ. А 2/3 відповідальності за владу несе Вінниччина. Із трьох вищих посадових осіб держави дві представляють Президент і голова Верховної Ради — вони і продовжують війну, вбиваючи людей, заробляючи гроші на їх смертях. Їм у вигоду кожен день кричати, що на кордоні з Росією 54 тисячі військовослужбовців Російської Федерації. Але ж там вони і були, не потрібно нас лякати ними», — сказав В. Вовк.

На його переконання, якщо б влада не була зацікавлена у продовженні конфлікту на Донбасі, вона б оприлюднила громадськості стратегію розв’язання конфлікту. Натомість, людей відволікають нікчемним піаром та створенням побутових проблем.

«Нам потрібно зупинити війну – хоча би. Ми не бачимо ніяких дій, ніяких планів щодо зупинення війни, щодо звільнення заручників – крім поодиноких договорняків. І я знаю, про що я кажу!», — наголосив генерал-майор СБУ.

 

vlasno.info

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я