На голову Політика Вакарчук брехливий рогуль, чи елітний політик ?

Вакарчук брехливий рогуль, чи елітний політик ?

278
0

Картинки по запросу "фото вакарчука у верховній раді сьогодні"Після дюжини  викриттів в несплаті податків від сотень концертів і корпоративів, Вакарчуку раптово заплатили гонорари чотирирічної давності! – про це повідомив сам фігурант.

До цього роботодавці його не помічали, навіть незважаючи на те, що він вже півроку працює лідером парламентської партії, а після викриття відразу згадали і заплатили. А він, раз така справа, через чотири роки, заплатив за це якісь податки.

Молодець же. Тепер добре б слідчим шляхом перевірити всі ділові відносини з тими, хто перерахував фігуранту гроші, отримати санкцію на переписку, мейли, телефонні контакти, облік вхідної кореспонденції, баланси і звітність, щоб зрозуміти враховувався чи в компанії цей борг перед Вакарчуком або вони його сфальсифікували тільки зараз, коли проблему наділи на голову?

Також депутату пора сходити на детектор і пояснити всім, чому він чотири роки не просив повернути йому гроші, а йому їх чомусь раптово повернули…Картинки по запросу "фото вакарчука у верховній раді сьогодні"

І чому компанія-організатор концертів отримувала гроші відразу після співу фігуранта, а з ним чотири роки не розраховувалася, а він все одно чомусь співав в кредит…

І добре б зрозуміти, чи заплатили співаку, моральному лідеру нації, за концерти для російської еліти в Юрмалі в дні Іловайського котла в 2014-му і для російських горілчаних олігархів на корпоративах в Монако в 2015-му. Чи будуть податки від цих концертів???

Друзі, цей приклад показує, кого профінансували наші олігархи і міжнародні фонди…

Брехливого політичного рогуля, який стає лідером парламентської партії, але у якого не вистачає розвитку навіть відчути, наскільки близьким і дурним він виглядає…

Джерело

#влада #вакарчук #голос #депутат #корупція