На голову Новини В Європарламенті підготували доповідь про безвіз: візи для українців потрібно скасувати

В Європарламенті підготували доповідь про безвіз: візи для українців потрібно скасувати

175
0

Європарламент повинен підтримати ініціативу Європейської комісії надати Україні безвізовий режим.

Про це йдеться в доповіді щодо українського безвізового режиму, переклад тексту якої опублікувала “Європейська правда”.

Так, обидва доповідачі Європейського парламенту задекларували безумовну підтримку України.

Зокрема, за їх словами, “діалог щодо візової лібералізації став ефективним інструментом з просування складних та комплексних реформ, в тому числі в сфері правосуддя та внутрішніх справ”.

“Зняття візових вимог для українських власників біометричних паспортів стане конкретним проявом цих спільних очікувань, а також прагнень українського народу до миру, стабільності, європейського шляху та реформування їх держави”, – йдеться в доповіді.

“Беручи до уваги огляд (виконання) критеріїв ПДВЛ та важливість візової лібералізації для європейських та українських громадян, доповідач рекомендує членам комітету підтримати цей звіт”, – йдеться наприкінці доповіді.

Водночас варто зауважити, що  доповідач підкреслює на необхідності запровадження моніторингового механізму після запровадження безвізового режиму, який дозволить навіть призупинити його, якщо Україна вирішить скасувати основні досягнення у сфері боротьби з корупцією або забере фінансування чи гарантії незалежності у новостворених антикорупційних органів.

Доповідь, у якій буде запропоновано підтримати ініціативу Європейської комісії надати Україні безвізовий режим, буде представлена в Європейському парламенті 5 вересня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я