На голову Новини В ЄС заявляють про “опір реформам” в Україні

В ЄС заявляють про “опір реформам” в Україні

138
0

В Європейському Союзі спостерігатимуть за просуванням реформи системи охорони здоров’я, яку проводить в.о. міністра Уляна Супрун.

Про це заявив голова представництва ЄСХьюг Мінгареллі, повідомляє“Інтерфакс-Україна”.

“Існує великий опір проти реформи і проти швидких дій, запропонованих керівництвом Міністерства охорони здоров’я. Я дуже ціную рішучість в.о.міністра Супрун в проведенні цієї найважливішої реформи, яка так необхідна громадянам і на яку вони заслуговують. ЄС стежитиме з великою увагою за її розвитком”, – сказав єврочиновник.

На його думку, реформа в першу чергу повинна просунутися у фінансуванні, первинної медико-санітарної допомоги, в сфері закупівель, громадського охорони здоров’я та стаціонарної допомоги.

Посол ЄС також зауважив: витрати України на охорону здоров’я сьогодні значно вищі середнього світового показника для країн, що знаходяться на тому ж рівні доходу. Але результат – більш ніж 10 років коротша тривалість життя, що на його думку вказує на термінову необхідність реформування системи.

Це повинно бути одним із пріоритетів уряду: впоратися з цією проблемою прозоро, користуючись всієї наявної міжнародної практики і за участю провідних фахівців в цій області”, – сказав посол.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я