На голову Новини В ЄС нарахували понад 5 тисяч випадків, коли Росія поширювала брехню!

В ЄС нарахували понад 5 тисяч випадків, коли Росія поширювала брехню!

119
0

Понад 5 тисяч випадків російської дезінформації (відвертої брехні!!!) було зареєстровано з 2015 року спеціальною європейською групою боротьби з фальшивими прокремлівськими повідомленнями. А найбільше випадків дезінформації, понад 2 тисячі, стосувалися України!

Про це повідомляє Польське радіо.

Експерти групи боротьби з пропагандою та дезінформацією Росії, після ретельного аналізу фальшивих повідомлень, визначили, наприклад, що дезінформаційна кампанія щодо Азовського моря розпочалася майже за рік до листопадової атаки російських підрозділів на українські кораблі.

Спершу прокремлівська дезінформація повідомила, що Україна поглибила дно Азовського моря для флоту НАТО, пізніше, що влада в Києві інфікувала море вірусом холери.

З’явилася теж інформація про те, що Сполучені Штати працюють над планами розпалювання зіткнень між Росією та Україною біля Азовського моря з 1990-х років.

У доповіді про випадки російської дезінформації майже 1200 стосувалися США.

Третє місце займає Європейський Союз – 700 випадків, з них понад 120 – на тему Польщі. Йдеться про звинувачення в агресивній поведінці щодо Сходу, про територіальні вимоги щодо України та мрії відновити імперію.

Понад 400 випадків російської дезінформації було присвячено НАТО і Сирії, трохи менше міграції та приблизно 40 “брекзиту”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я