На голову Економіка В УМОВАХ КАРАНТИНУ ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРЕМІЮВАВ СЕБЕ ТА ЗАСТУПНИКІВ

В УМОВАХ КАРАНТИНУ ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРЕМІЮВАВ СЕБЕ ТА ЗАСТУПНИКІВ

610
0

Картинки по запросу "фото Сергій Моргунов"Виконком Вінницької міської ради рішення преміювати мера міста та його заступників на 80 відсотків окладу, а старосту селища Десна на 45 відсотків окладу.

Таке рішення було прийнято вже під час карантину в місті пов’язаного зі світовою пандемією коронавірусу, повідомляє кореспондент Vlasno.info. На офіційному сайті Вінницької міської ради з’явилося рішення Виконавчого комітету від 19 березня цього року, про преміювання мера Сергія Моргунова, секретаря міської ради Павла Яблонського та заступників міського голови Миколи Форманюка, Галини Якубович, Сергія Матусяка, Сергія Тимощука та Андрія Очеретного на 80 відсотків від їх окладу за лютий місяць. Також премію у вигляді 45 відсотків від зарплати староста селища Десна Галина Screenshot 1Карантин в Україні був введений 12 березня, а у Вінниці 16 березня. Тоді закрили всі громадські заклади крім АЗС, аптек, продуктових магазинів та магазинів побутової хімії. А 18 березня була скликана позачергова сесія Вінницької міської ради на якій, було зазначено, що місто за місяць втратить близько 110 мільйонів гривень через коронавірус.

До складу виконавчого комітету якраз і входять Сергій Моргунов, Микола Форманюк, Галина Якубович, Сергій Матусяк, Сергій Тимощук, Андрій Очеретний та Галина Обливач.

Джерело:

#влада #корупція #карантин #премії #міськрада