На голову Новини В Україні зареєстрували три нові політичні партії!

В Україні зареєстрували три нові політичні партії!

625
0

У 2019 році в Україні з’явилися три нові політичні партії: “Блок Володимира Сальдо”, “Партія чернівчан” і “Демократична сокира”.

За даними Міністерства юстиції України, партія “Блок Володимира Сальдо” була зареєстрована 3 квітня 2019 року; її керівні органи знаходяться в м. Херсон, голова партії – Ірина Хруник. “Партія чернівчан” була зареєстрована 9 квітня, місцезнаходження – м. Чернівці, голова – Ольга Мартинюк. Політична партія “Демократична сокира” зареєстрована 21 травня в Києві, голова – Ігор Щедрін.

“Таким чином, в останні роки істотно знизилися темпи реєстрації нових політичних партій. Так, в 2019 році було зареєстровано 3 нові партії, 2018 – 1, 2017 – 3.

Зате в 2016 р. було зареєстровано відразу 42 нові партії, 2015 – 78, 2014 -36″, – констатують в КВУ.

Також є тенденція продовження реєстрації так званих регіональних партій: крім “Партії чернівчан” в Україні діють партії “За Одещину, “Наш дім – Одеса”, ПО “Черкащани”, “Партія вінничан”, “Київська громада”, “Біла Церква разом”, “херсонці” та інші.Картинки по запросу фото партійна символіка пародії

“У відповідності з законом усі політичні партії мають всеукраїнський статус, однак на практиці часто зосереджують діяльність в одному місті чи області”, – пояснив голова КВУ Олексій Кошель.

Також тривають маніпуляції з назвами партій, зокрема, понад 10 партій все ще використовують у своїй назві слово “блок”, хоча блоки вже протягом значного часу не передбачені виборчим законодавством.

Всього в Україні станом на 1 січня 2020 року зареєстровано 349 політичних партій, що є одним з найвищих показників в Європі. При цьому, за даними КВУ, участь у виборах бере лише незначна кількість партій.

Зокрема, на останніх парламентських виборах виборчі списки кандидатів висунула 21 політична сила.

Також, як відомо, за корупціонера-олігарха Петра Порошенка 9 жовтня 2015 року через Верховну Раду було проштовхнуто Закон про фінансування політичних партій із державного бюджету!

Втім, зараз держбюджет України майже дірявий… До того ж – шалені зовнішні борги. А обнаглівші депутати з партії “Слуга народу” хочуть збільшення зарплати аж до 100 тисяч гривень!!!
При цьому кожна партія Верховної Ради цього скликання (9-го) отримає ОТАКІ гроші!!! (на картинці)
Нардепи скасували лише держфінансування партій, які не потрапили до нового парламенту-2019…
Народ України написав Президенту Володимиру Зеленському Петицію, щоб він ініціював скасування цього фінансування. Вона набрала необхідні 25 тис підписів. Однак цей “слуга народу” так на неї не відповів!!! То ЧИЙ він слуга? Нехай дасть відповідь Народу, який його обрав!…
Світлина від Олега Ведрусова.

Джерело

#партія#корупція#вибори