Економіка В УКРАЇНІ запустити виробництво автономних БУДИНКІВ PASSIVDOM!

В УКРАЇНІ запустити виробництво автономних БУДИНКІВ PASSIVDOM!

1071
0

В Украине запустили производство автономных домов PassivDom, по специальной сниженной ценеКомпанія PassivDom запустила українське виробництво по франшизі автономних будинків, в яких можна жити без підключення до центральних мереж.

Один такий будинок споживає майже в 20 разів менше енергії, ніж звичайний, використовує тільки відновлювальну енергію, повторно використовуючи придатні для цього вже відпрацьовані ресурси.

«Ми продали ліцензію на виробництво в Україні будинків modulOne, який показали на iForum – перший, зібраний по франшизі ліцензійної моделлю в Києві. – зазначив засновник PassivDom Максим Гербут. – Замовлення приймаємо через сайт. Для українського ринку ми встановили спеціальну знижену ціну, а з жовтня плануємо почати відвантажувати перші будинки ».

Українська прем’єра PassivDom відбулася на iForum – найбільшої IT-конференції в Східній Європі.В Украине запустили производство автономных домов PassivDom, по специальной сниженной цене

Автономний будинок PassivDom не вимагає підключення до енергомереж, газ або водопостачання, але при цьому жителі продовжують користуватися всіма досягненнями комунальної цивілізації.

У будинку є меблі, укомплектована кухня, акустична система Sonos, камера і термостат Nest, проектор зі 100-дюймовим екраном, інтернет, «розумний» дверний замок. Завдяки модульності і простоті монтажу будинку середу не руйнується бетонним фундаментом.АВТОНОМНИЙ ДОМ-КАПСУЛА, ЗЕКОНОМИТЬ на комуналку .Украинский стартап PassivDom создал самый теплый и энергоэффективный дом в мире

У PassivDom також працюють 24 інтелектуальні підсистеми, які, зокрема контролюють якість повітря, кисню і вуглекислого газу, забезпечують якість води зі зворотним осмосом і мінералізацію, антибактеріальний і антивірусний захист питної води та повітря, мають протиалергічні фільтри HEPA.

«Щоб зібрати 5 будинків на українському лінії виробництва сьогодні потрібні 15 працівників і один місяць часу, – говорить Максим Гербут, засновник компанії PassivDom, – Нам знадобилося 3 роки розробок і 15 років досвіду роботи в будівництві енергозберігаючих будинків». Перша експериментальна лінія по виробництву автономних будинків по франшизі заробила саме в Україні, додає він.Украинский стартап PassivDom создал самый теплый и энергоэффективный дом в мире

«Лінія буде випускати 5-6 будинків на місяць, ми навмисне починаємо з меншої потужності, щоб відпрацювати всі можливі ускладнення, – пояснює Максим Гербут. – В Україні для цього є дуже сприятливе середовище: достатньо лояльне законодавство, сертифікація і ліцензування, а ще дуже працьовиті люди – і запускати виробництво в нашій країні набагато цікавіше з точки зору експериментів ».

Джерело

#будівництво #економія #житло #влада #технології