На голову Новини В Україні вже скорочено 27 тисяч держслужбовців

В Україні вже скорочено 27 тисяч держслужбовців

205
0

 В центральному апараті органів виконавчої влади планується скорочення державних службовців на 47%, в регіонах – на 16%, станом на сьогодні скорочено вже 27 тис. держслужбовців

  В центральному апараті органів виконавчої влади планується скорочення державних службовців на 47%, в регіонах – на 16%, станом на сьогодні скорочено вже 27 тис. держслужбовців.

 

freejojo.com

 

Про це повідомив голова Національного агентства з питань держслужби Костянтин Ващенко на брифінгу в Кабміні. "Станом на сьогодні вже скорочено 27 тис. державних службовців… Міністерство соціальної політики скорочено на понад 12%, апарат Державної пенітенціарної служби – на понад 15%, Укрдержреєстр – на понад 12%. Скорочення відбулося у Держфінінспекції, Мінвуглепромі. Те саме по місцевих органах", – сказав Ващенко.

 

За його словами, 8 контролюючих органів уже ліквідовано, 10 центральних органів виконавчої влади сьогодні перебувають в стадії реорганізації. "Якщо подивитися, яких наслідків ми очікуємо після того, як відбудеться процес реорганізації і ліквідації – по центральному апарату згаданих органів відбудеться скорочення на понад 47% державних службовців, по територіальних – 16%", – сказав він.

 

Джерело: УНІАН

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я