На голову Новини В Україні почався «Кредитний майдан»

В Україні почався «Кредитний майдан»

138
0

По всій Україні активісти провели попереджувальні акції під приміщеннями Національного банку України.У Львові під будівлею НБУ зібралось більше 50 людей.

По всій Україні активісти провели попереджувальні акції під приміщеннями Національного банку України.У Львові під будівлею НБУ зібралось більше 50 людей.

 

«Громадян обурює обвал гривні більше ніж у 2 рази за рік, бездіяльність НБУ, розбазарювання золотовалютних резервів, безвідповідальність посадовців національного регулятора, а також повне ігнорування інтересів позичальників по валютним кредитам, — написала на своїй сторінці у Facebook громадська активістка Наталія Шелестак. — І при цьому НБУ регулярно надає мільярдну допомогу банкам (можу уявити собі розмір відкатів) А найголовніше, що відповідальність на себе НБУ — гарант стабільності гривні — не бере, бо у всьому винні «попередники» (прямо як в Азарова)».

 

Так само активістка описала зустріч львівських протестувальників з представником НБУ, який, як вона висловилась, «тримає людей за ідіотів». На питання, як давно він працює в НБУ, відповів: «Давно працюю, але що я міг зробити?».

 

«Питання: А що далі? Який курс нас чекає через місяць? Вертаємося в 90-ті роки, коли місячна зарплата сягала 20 доларів? Коли НБУ енд компані перестануть знущатися з національної валюти і шахрайськими схемами наповнювати кишені тим, кому треба? І не треба говорити про економіку і війну, все просто — злочинці розкрадають те, що залишилося від яника і команди через схеми, котрі будь-який студент розуміє», – продовжила констатувати факт некомпетентності та злочинності влади Шелестак.

 

Джерело: firstsocial.info

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я