На голову Новини В Україні підготували законопроект про скасування таємниці усиновлення – Павленко

В Україні підготували законопроект про скасування таємниці усиновлення – Павленко

334
0

 В Україні підготували законопроект відповідно до якого чиновники хочуть скасувати конфіденційність про усиновлення дитини.

 В Україні підготували законопроект відповідно до якого чиновники хочуть скасувати конфіденційність про усиновлення дитини.

Уповноважений президент з прав дитини Юрій Павленко аргументує ініціативу розсекречення таємниці усиновлення тим, що діти майже завжди (рано чи пізно) дізнаються про те, що мама і тато у них не рідні.

За його словами, чиновники хочуть скасувати обов’язкову конфіденційність про усиновлення, і дитина повинна знати, що вона прийомна – до неї приходитимуть соціальні працівники, стежитимуть за сім’єю.

«Якщо з дитинства не приховувати від дитини правди, а грамотно і правильно розповісти про все, то в майбутньому можна уникнути травм, а батьки не житимуть в постійному страху, що про усиновлення хтось дізнається і розповість дитині», – повідомив Павленко.

За словами уповноваженого президента з прав дитини, планують й розроблення брошури, які б допомогли батькам побудувати розмову.

Також, як повідомив Павленко, пару, яка планує взяти в сім’ю прийомну дитину, відправлятимуть на обов’язкові навчальні курси.

Павленко додав, що на раніше усиновлених малюків норми закону поширюватися не будуть.

«Закон готовий, але в Раду його поки не подавали», – повідомив Павленко.

Джерело: Вести

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я