На голову Новини В Україні Церква з народом, а влада – з бандитами

В Україні Церква з народом, а влада – з бандитами

164
0

 Складається враження, що особи, які займають якісь чиновницькі посади, повністю втрачають відчуття реальності і здорового глузду.

 Складається враження, що особи, які займають якісь чиновницькі посади, повністю втрачають відчуття реальності і здорового глузду.

Замість того, щоб писати заяви на звільнення, пакувати валізи і тікати з України, якщо вони знають, що брали хабарі, займалися корупцією тощо, вони починають писати безглузді нісенітниці у вигляді якихось листів чи звернень.

Одним із таких прикладів стало звернення голови Верховного Суду Ярослава Романюка з проханням захистити суддів. А тепер з’явився ще один лист, який можна назвати листом абсурду — від імені першого заступника міністра культури Тимофія Кохана до глава Української Греко-Католицької Церкви Святослава Шевчука з абсолютно безглуздими вимогами і погрозами.

Треба відзначити, що у нас існує така дикунська ситуація, коли Християнська Церква відокремлена від держави, тому у нас держава по своїй суті носить сатанинський характер. Тому в Україні командні висоти захоплюють різні бандитські угрупування.

Але Кохан повинен знати, що він не має ніякого права втручатися в діяльність Церкви. Церква завжди перебуває зі своїми вірними, своєю паствою. І Церква всюди, де є її паства. Тому Церква у нас з народом, а такі чиновники, як Кохан — з бандитами.

По своїй суті лист Кохана відповідає словам Кирила Гундяєва, які він сказав в одному з останніх інтерв’ю Кисельову, де він каже, що український народ і Україна — це його паства і його церква, і теж говорить про те, що священикам не треба ходити на Майдан.

Отже, видно, чиї інтереси представляє Кохан. Окрім того, що він обслуговує правлячий режим бандократії, він ще є представником п’ятої московської колони і служить, як виглядає, Гундяєву, відомому кагебісту, який за сумісництвом очолює Російську Православну Церкву Московського патріархату, яку вже давно треба вигнати з України разом з такими особами, як Кохан.

Тому Українська Національна Консервативна партія звертається до всіх здорових національних політичних і громадських сил негайно засудити висловлювання першого заступника міністра культури Кохана і самого міністра Новохатька, якщо це він дав наказ написати даного листа. Потрібно вимагати негайного звільнення Кохана і почати розслідувати його діяльність, чи є він “смотрящим” в Міністерстві культури, чи через нього ідуть гроші на злодійський общак, провести його люстрацю, з’ясувати, чи підпорядковується він кагебістам і особисто Путіну і Гундяєву. Треба негайно здійснити стерилізацію цієї особи. Якраз з’являється дуже важливе завдання для Автомайдану — почати пікетувати Міністерство культури, увійти до кабінету Кохана і розпочати пікетування його помешкання, щоб дізнатися, чи побудоване це помешкання за вкрадені у народу гроші.

Слава нації! Смерть ворогам!

 Олег Соскін

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я