На голову Економіка В “Укравтодорі” злили фірмі сім’ї Кістіона під слідством 31 мільйон, приховавши ціни!

В “Укравтодорі” злили фірмі сім’ї Кістіона під слідством 31 мільйон, приховавши ціни!

279
0

В "Укравтодоре" слили фирме семьи Кистиона под следствием 31 миллион, скрыв ценыЯк фірма освоїть 31 млн гривень невідомо, тому що замовник не опублікував кошторис. У документації також відсутній навіть попередній перелік робіт, які повинен виконати переможець або товарів, які він повинен використовувати в ході реконструкції, ремонту або обслуговування світлофорів і об’єктів зовнішнього освітлення.

Єдиним конкурентом «Спецбудстроймонтаж» на тендері було комунальне підприємство «Міськсвітло», яке разом з переможцем і «Вінницяводоканал» вже є фігурантами кримінальної справи про розкрадання коштів держбюджету при можливому сприяння колишнього віце-прем’єра Володимира Кістіона.

У липні 2019 Служба безпеки України провела обшуки на всіх трьох підприємствах. За результатами попереднього розслідування прес-служба СБУ повідомила, що правоохоронці задокументували розкрадання і привласнення коштів державного бюджету в Вінницькій області місцевими посадовими особами за сприяння одного з віце-прем’єрів. Пізніше прес-служба прибрала згадка про віце-прем’єр-міністра, в постановах по кримінальній виробництву мова йде про «невстановленому члені Кабінету Міністрів України».Зображення може містити: 5 осіб, текст

За даними ЗМІ, мова йшла про Володимира Кістіон, заступника Володимира Гройсмана ще по роботі того мером Вінниці і в Кабінеті міністрів.

Загалом фірма «Спецбудстроймонтаж» отримала на державних підрядах 174,65 млн гривень. Найбільше фірмі сім’ї екс-віце-прем’єра віддав Департамент міського господарства Вінницької міської ради – 65,98 млн гривень. 19 тендерів виграла фірма у ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» на загальну суму 49,34 млн гривень. Але незважаючи на кримінальне провадження в активній фазі та арешт печаток фірм, Служба автомобільних доріг Вінницької області віддала цій фірмі один з найбільших підрядів в її історії.Скандальна компанія, пов'язана з сином Кістіона, під тендер ...

ТОВ «Спецбудмонтаж» раніше мала назву «Мікс Лайт» і власником її був син екс-віце-прем’єра України – Дмитро Кістіон. Зараз він обіймає посаду першого заступника керівника «Вінницяоблводоканал», яким в 2000-хх роках керував його батько.дмитро кістіон | OK.RU

До 2017-го року керівником фірми значився Богдан Гуцол, який раніше працював у Вінницькій державної податкової інспекції, а відповідно до Єдиного порталу відкритих даних працював в КДПУ «Міськсвітло». Зараз фірмою керує Віталій Загіка, його рідний брат Володимир – ексначальнік дочірнього підприємства «Вінницяоблводоканал», який на той час очолював екс-віце-прем’єр Кістіон. Фірмою «Спецбудмонтаж» зараз володіє Галина Маланчук і житель Одеської області Валерій Чобану.

Серед заарештованого СБУ майна виявилися виявилися документи дочірнього підприємства «Мікс лайт-2» ТОВ «Мікс лайт». Зберігалися в «материнської» компанії. Дочірнє підприємство очолює Вадим Бондар – племінник екс-віце-прем’єра Володимира Кістіона.

Зараз справа розглядається у Вищому антикорупційному суді. На початку 2020 року підозрювані намагалися зняти арешт на майно вилучене в ході обшуків на початку 2019 го року, але суд залишив скаргу без задоволення.

Джерело

#влада #автодор #кістіон #корупція #ДБР