На голову Економіка В Україні зросли штрафи за зарплату “в конвертах” !

В Україні зросли штрафи за зарплату “в конвертах” !

146
0

В Україні почнуть штрафувати за зарплату “в конверті” – адже нашій “бідній і нещасній” державі потрібно обов’язково знати, коли і скільки отримує кожна людина. Про це йдеться в повідомленні Кабінету Міністрів, який вирішив пограти в благородство і “вивести з тіні” працю, легалізувавши українські зарплати.

 Тепер за кожного співробітника, хто отримує зарплату “в конверті”, роботодавця зобов’яжуть виплатити штраф у розмірі 125 190 гривень.  А в минулому році прив’язали пенсійний вік до стажу, щоб українцям було невигідно працювати неофіційно.

 Тим не менш, 46% роботодавців знають, як ухилитися від податків. Лише з січня по жовтень цього року фіскали виявили 7,3 тис. неоформлених працівників.

“Податківці” в цьому році перевірили 3000 підприємств. Шукали неоформлених працівників та інші порушення трудового законодавства. 46% перевірок закінчилися штрафами. Всього бізнесменам доведеться заплатити 753 млн грн податку на доходи фізосіб, 601500000 єдиного соцвнеску і 37500000 військового збору. Після такої перевірки виявилося, що в середньому кожен порушник винен державі 1 млн грн.

Головна причина, за якою роботодавці відмовляються оформляти співробітників – велика сплата податкыв. За “білу” зарплату 15 тис. грн необхідно заплатити 6,2 тис. грн державі. Офіційно, ці гроші йдуть на пенсії, ремонт доріг, зарплати бюджетників, армію і т. д. Але всім і так зрозуміло, куди вони витрачаються наспрпавді, ы як деребаниться бюджет.  Як показують дані ДФС, багато роботодавців відмовляються оформляти співробітника і таким чином “економлять” на зарплатах. Причому це не завжди ті підприємства, які дійсно не можуть заплатити. Згідно з інформацією Міністерства соцполітики, 84000 керівників офіційно встановили собі мінімальну зарплату. А інші, найімовірніше, просто отримує в конверті. При цьому середня зарплата в 75% підприємств – менше 4 тисяч гривень. 

Так можливо Уряду Гройсмана переглянути норми оподаткування, і реально стимулювати роботодавців до сплати податків ?

Втім, коли дивишся на ОТАКІ явно незаслужені і нереальні зарплати чиновників, тоді невелике бажання простих людей платити податки цілком зрозуміле…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я