На голову Новини В Україні з’явився календар жінок в АТО

В Україні з’явився календар жінок в АТО

177
0

За сприянням Міністерства інформаційної політики України благодійна організація “Український жіночій фонд” випустили календарі, присвячені темі перебування українських жінок на передовій в АТО.

Перші сто календарів подарують безкоштовно військовим в АТО, волонтерам, прикордонникам, бійцям національної гвардії. Перші зразки фотографій календаря можна побачити на сторінці користувачки М. Alina в Твіттер.

Також повідомляється що понад 1000 екземплярів будуть розповсюджувати черех Міністерство оборони України та Міністерство інформаційної політики.

Нагадаємо, тема перебування українських жінок в АТО зараз стоїть особливо гостро через недосконале військове законодавство, за яким жінки в АТО можуть бути лише на посадах медсестер, хірургів, кухарів та на інших, більш легких, спеціальностях. На практиці українські захисниці перебувають в АТО нелегально. Зараз на Сході країни вже налічують понад тисячу українок, які воюють проти ворогів нарівні із чоловіками. Жінки працюють снайперами, розвідницями, хоча за офіційними документими їхня професія може звучати як прибиральниця чи кухарка.

На жаль, більшість жінок не зможуть отримати статус учасниць АТО, тому їхній подвиг заслуговує на особливу повагу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я