На голову Новини В Україні почали процес об’єднання дві церкви – православна та греко-католицька

В Україні почали процес об’єднання дві церкви – православна та греко-католицька

134
0

Про “пошуки шляхів відновлення євхаристійного сопричастя і адміністративної єдності” заявили греко-католики та автокефали 

В Україні можуть об’єднатися дві церкви – Українська греко-католицька церква під керівництвом архиєпископа Святослава Шевчука та невелика Харківсько-Полтавська єпархія Української автокефальної православної церкви (оновленої) під керівництвом архієпископа Ігоря Ісіченка, пише ТСН.

Про це йдеться у листі від єпископа Святослава, що розміщений на сайті УАПЦ.

“Бажаю повідомити Вас про рішення отців Синоду: вітати рішення Собору Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о) та висловити готовність до спільного пошуку шляхів відновлення євхаристійного сопричастя і адміністративної єдності між Українською греко-католицькою церквою та Харківсько-Полтавською єпархією УАПЦ (о). Створити Синодальну робочу групу для пошуку моделі адміністративної єдності УГКЦ та Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о).

Хочу запевнити Вас, що з мандату Синоду єпископів УГКЦ я особисто, як глава церкви докладатиму усіх зусиль для того, щоб благородна справа єднання наших церков за Божим благословенням якнайшвидше увінчалася успіхом”, – ідеться в листі єпископа Святослава.

Також про об’єднання заявили Українська православна церква Київського патріархату та Українська автокефальна православна церква.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я