На голову Новини В Україні хочуть збільшити робочий день та зменшити шкільні канікули

В Україні хочуть збільшити робочий день та зменшити шкільні канікули

143
0

Можливо, вже восени 8-годинний робочий день залишиться для багатьох приємним спогадом.

Про це пише week-end з посиланням на radiosvoboda.org 

Якщо в тіньовому секторі українці працюють часто 12-18 годин на добу, то чому б не поширити їхній досвід на легальних працівників?

Cаме так, як припускає дописувач газети «Україна молода», розмірковували розробники нової редакції Трудового кодексу України, які пропонують офіційно не обмежувати тривалість робочого дня.

Якщо парламент ухвалить кодекс без відповідних зауважень, можливо, вже восени 8-годинний робочий день залишиться для багатьох приємним спогадом, зазначає «Україна молода».

У цьому ж числі «Україна молода» знайомить з пропозицією освітян скоротити літні канікули, щоб зменшити завантаженість протягом навчального року.

Видання нагадує, що в Українi найкоротша тривалість навчання та навчальний рік серед країн Євросоюзу. В Європі школярі відпочивають улітку лише два місяці – липень i серпень, у Німеччині та Польщі – ще менше – близько 1,5 місяця.

Водночас, продовження навчального періоду за рахунок скорочення тривалості літніх канікул мало б і свої плюси, зокрема зменшення завантаженості впродовж навчального року. Тоді зникне потреба у проведенні семи уроків на день і великої кількості домашніх завдань.

Про перспективи скорочення літніх канікул «Україна молода» розповідає у статті «Украдене щастя?».

Маючи можливість демонтувати «кланово-олігархічну систему», проти якої повстали і перший, і другий Майдан, Петро Порошенко обрав дивну роль стати гарантом її збереження, і цим зв’язав собі руки.

 

Наголошуючи на цьому, газета «День» стверджує, що кланово-олігархічна система демонструє грандіозну вигадливість у здатності до виживання. Газетярі припускають, що ця система може з’їсти і цього президента для свого перезавантаження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я